Dream Team

Ήταν μια φορά κι ένα καιρό ένας συμπαθητικός νέος, ο David McConnell, ξακουστός για την εργατικότητά του, την παιδεία του και τη διάθεσή του για νέα πράγματα. Δημιουργικός και εμπνευσμένος, βυθισμένος στον πάθος του για τα βιβλία που πουλούσε από πόρτα σε πόρτα, έκανε όνειρα, σχεδίαζε με κάθε λεπτομέρεια το μέλλον του και σκορπούσε ενέργεια.
Ήταν 1886, όταν οι Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής μιλούσαν για ένα ευχάριστο και δοτικό τύπο που χάριζε άρωμα σε όποια γυναίκα του άνοιγε την πόρτα, τον κέρναγε καφέ και του αφιέρωνε λίγη ώρα από την καθημερινότητά της για να μοιραστεί μαζί της ιστορίες από χαρτί…
Αυτό ήταν ο David McConnell! Ένας οραματιστής που συνήθιζε να δίνει στις πελάτισσές του ένα άρωμα ως δώρο για τις αγορές βιβλίων. Κι αυτό ήταν η αρχή της φήμης του. Σύντομα διαπίστωσε ότι τα αρώματα ήταν πιο δημοφιλή από τα βιβλία που πουλούσε και έτσι δεν ήθελε και πολύ μία νέα επιχειρηματική ιδέα να του μπει, η οποία υλοποιήθηκε με τη δημιουργία της εταιρίας California Perfume.
Πέρασαν μόνο μερικά χρόνια, όπου ο David απολάμβανε τίτλους, κολακευτικά σχόλια και μετρούδε ήδη εκατοντάδες φανατικές, όπου αποφάσισε να μετανομάσει την εταιρία του σε Avon. Ήταν το 1939 και το όνομα το εμπνεύστηκε από τον ομώνυμο ποταμό που διασχίζει τις κεντρικές περιοχές της Αγγλίας, όπου γεννήθηκε ο William Shakespeare, πολυ-αγαπημένος συγγραφέας του κ. McConnell.
Like! Like! Like!
ΥΓ1: … Σήμερα, 125 χρόνια μετά η Avon είναι η μεγαλύτερη εταιρία κατευθυνόμενης πώλησης στο χώρο της ομορφιάς, με 6 εκατομμύρια αντιπροσώπους που δραστηριοποιούνται σε περισσότερες από 100 χώρες! Ένας παγκόσμιος γίγαντας $9 δις, με περισσότερα από 300 εκατομμύρια καταναλωτές και ποσοστό αναγνωρισιμότητας που αγγίζει το 90%! Ουάου!!

ΥΓ2: Μια τέτοια εποχή σαν αυτή που ζούμε, όπου άνθρωποι χάνουν τις δουλειές τους, τα σπίτια τους και τις ζωές τους, τα όνειρα κρύβουν ελπίδα. Κι η ιστορία της Avon δείχνει ότι μερικά πράγματα που φαίνονται απίστευτα,  μπορούν να συμβούν, να αλλάξουν και να φτιάξουν, αρκεί να τα κυνηγήσεις!
ΥΓ3: Εκτιμώ την Avon για πολλά ακόμη. Το πιο σημαντικό είναι ότι υποστηρίζει την Εκστρατεία ενάντια στον Καρκίνο του Μαστού. Έχει συγκεντρώσει και δωρίσει 725 εκατομμύρια δολάρια παγκοσμίως από το 1992, ενώ στην Ελλάδα υποστηρίζει την Ελληνική Αντικαρκινική Εταιρία με την αγορά της κινητής μονάδας μαστογράφου. Μάλιστα, μέσα από τις πωλήσεις των προϊόντων της Εκστρατείας ενάντια στον Καρκίνο του Μαστού βοηθάει τον κινητό μαστογράφο να συνεχίσει το ταξίδι του και να προσφέρει ελπίδα στις γυναίκες σε κάθε γωνιά της Ελλάδας. Επιπλέον, η Avon υποστηρίζει και την ‘Εκστρατεία ενάντια στη Βία μέσα στην Οικογένεια σε παγκόσμιο επίπεδο, συμβάλλοντας σημαντικά να δωθεί ένα τέλος στον κύκλο της βίας για να σωθούν ζωές.
ΥΓ4: Στην Ελλάδα τα προϊόντα Avon διατίθενται ήδη εδώ και 20 χρόνια μέσω εταιρίας-αντιπροσώπου. Για περισσότερες πληροφορίες δες κι αυτό.
ΥΓ5: Κι όπως πάντα το καλύτερο το άφησα για το τέλος.
10 τυχερές αναγνώστριες του Beauty Diaries θα κερδίσουν από ένα ολοκληρωμένο μακιγιάζ της Avon (παλέτα σκιών, μολύβι ματιών, κραγιόν και μάσκαρα)! Την πιο αγαπημένη μου σειρά Luxe Lace -σε συλλεκτική εκδοση! Μ’ αρέσει τόσο η δαντέλα! Ευχαριστώ τη φίλη fashionism που μου τη θύμισε…
Για να αποκτήσεις το σετ μακιγιάζ Luxe Lace το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να αφήσεις το σχόλιό σου κάτω από αυτό το post  και μετά να μου το στείλεις και σε email στο: beautydiariesgr@gmail.com.

Καλή σου επιτυχία!

ΥΓ6: Ο διαγωνισμός θα λήξει Δευτέρα βράδυ, όπου τη θέση του θα πάρει ένας άλλος!

Ευχαριστώ πολύ για την παρέα σου..
(κι ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Παυλίνα και στην Avon για το αποκλειστικό υλικό)..
Φιλιά

:-) LUCKY SOS

Τι άλλο να πωωωωωωωωωωωωωωωωω;
Τόσα σχόλιααααααααααα…
Μετά από συνομιλία με τους ανθρώπους της Avon (ευχαριστώωωωω) και τόσο μεγάλη συμμετοχή (δις ευχαριστώωω) τα σετ μακιγιάζ από 10 γίνονται 20!!!!!
Το άκουσες;;;;;;
ΥΓ: O διαγωνισμός θα λήξει το βράδυ (όταν όλοι κοιμηθούν στο σπίτι…)…
Φιλιάααα (πολλά όμως)!!





Tags: , , , , , , ,

771 σχόλια »

  elena wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 21:36

eyxaristoume prwta emeis gia th dikh su parea :)
kai egw agapw thn dantela!!!!

  kalliabletsi wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 21:40

Πολυ μου αρεσαν αυτα που ειδα και διαβασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ελπιζω να τα τα κερδισω :) :):)

  natalie wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 21:40

Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία! Λατρεύω κι εγώ τη δαντέλα. :)

  May wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 21:44

Latrevo tin dantela….idika tin lefki!!!!!

  katerina wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 21:54

Ωραίααααα χχχχ Εμείς ευχαριστούμε!

  Dafni wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 21:55

wraio arthro k wraio dwro!!!elpizw na eimai tuxeri k na ta kataferw…..an k tha uparxei polu antagwnismos fantazomai ;)

  Popi wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 21:56

Τι ωραίο post! Τι ωραία ιστορία! Τι ωραίο μακιγιάζ! Τι ωραία που τα λες! Ευχαριστούμε Εφη μας!χχχ
ΥΓ. Κάνεις τη διαφορά σε ό,τι και να διηγηθείς!! Ορκίζομαι!! (φανατικό cosmo girl)xxx

  eleni wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 21:57

posa alla na perimenoume apo sena trelo koritsi! Eisai apolafsi!!

  mairy wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 21:58

Agapo ton tropo pou skeftesai!! Agapo oti ki an proteineis! thelo na gino politria tis Avon TORAAA

  xrysaK wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 22:30

Βιβλίο και άρωμα…Οι μεγάλες μου αγάπες…
Δαντέλα…Ξανά στη μόδα…Και είναι τόσο sexy…!!
Fingers crossed, και περιμένουμε… :-)

  ευδοξια καραγιωργου wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 22:48

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΔΩΡΑΚΙΑ. ΚΑΙ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΤΗΝ ΑVON.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΑΥΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ. ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ. ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ. ΦΙΛΙΑ.

  Efi Anesti wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 22:51

Ευδοξία σ’ ευχαριστώ!
Την αγάπη μου!

  Natalie wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 23:32

Ωραία ιστορία, δεν την ήξερα. Ωραία και η σκέψη σου να μας χαρίσεις δωράκια. :) Ευχαριστούμε!

  Diana wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 23:58

Πολυ ωραίο άρθρο!!! Φιλάκια…

  littlestylist wrote @ 15 Ιανουαρίου, 2011 at 23:59

Πόσο όμορφη η ρετρό ιστορία της avon..όχι μόνο σε εμπνέει να ακολουθήσεις αυτό που ονειρεύεσαι αλλά σε κάνει να εμπιστεύεσαι ακόμα περισσότερο το όραμα της.
Ο τρόπος που την διηγήθηκες όπως πάντα ξεχωριστός κι ο διαγωνισμός στο τέλος σούπερ !
Μας κακομαθαίνεις με τις όμορφες ιστορίες κ τα τέλεια δώρα..:) Σ’ευχαριστούμε!

  Διαγωνισμός beautydiaries.gr & AVON wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:00

[...] δεν έχετε παρά να αφήσετε ένα σχόλιο κάτω από αυτό εδώ το [...]

  Γιάννης – nethall.gr wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:00

Ο διαγωνισμός δημοσιεύτηκε στο http://www.nethall.gr και στο http://www.facebook.com/nethall :-)

Ότι πρέπει το δώρο για την κοπέλα μου :-)

  Efi Anesti wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:01

Thanks!! Μπαίνεις στην κλήρωση, λοιπόν!!

  natassa wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:04

πολύ ενδιαφέρον αυτό που διάβασα!!!!!!

  Elina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:11

Πραγματικά ενδιαφέρον άρθρο. Σ’ ευχαριστούμε.

  ΜΑΡΙΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:12

Πρώτη φορά που παίρνω μέρος σ’έναν διαγωνισμό πολύ διαφορετκό από τους άλλους. Κι αυτό γιατί έμαθα και κάτι από το να γράψω απλά τα στοιχεία μου. Ο τρόπος που τα διηγήθηκες πολύ παραστατικός και αρκετά εντυπωσιακός. Τα προϊόντα της Avon είναι καταπληκτικά μιας και τα έχω δοκιμάσει!!Ευχαριστούμε! Καλή μας επιτυχία!!!!

  stella wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:12

πολύ χρήσιμο δώρο!!!!!!!!

  Εμμανουέλα wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:13

Ουάου!!!! Χρήσιμες πληροφορίες, όμορφη ιστορία, πολύ καλά προϊόντα και υπέροχο δώρο!! Fingers crossed και πατάω submit!!!!

  aggeliki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:13

exeis panta enan toso monadiko kai ksexwristo tropo na mas perigrafeis kathe istoria kai na mas metafereis oles sou tis gnwseis!!!poso se thaumazw..!!!se euxaristoume gia ola efaki na eisai panta kala!!!

  kaiti wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:14

einai ta pio yperoxa proionta ths avon!!makari na ta kerdiso!!

  rena wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:14

to thelo!!!!!!!!!!!

  lia wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:16

είναι φανταστικά τα θέλω πολύ

  ΑΦΡΟΔΙΤΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:19

Φοβερή ιστορία για έναν εξίσου φοβερό διαγωνισμό!! Τέλεια προϊόντα! Τι να πω…Εύχομαι να είμαι τυχερή μια φορά ;)

  Maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:21

Κάθε post σου είναι ένα ευχάριστο διάλειμμα από την καθημερινότητα μας. Διασκεδαστικά, ενημερωτικά και επιμορφωτικά. Και πολλές φορές έχουν και ευχάριστες εκπλήξεις.

Ψήφος εμπιστοσύνης στο blog και ευχή για τύχη στον διαγωνισμό!

Ευχαριστούμε! :)

  semina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:21

super.good luck

  ΚΑΛΛΙΟΠΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:22

ti wraio dwraki!!

  maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:28

dwrakia!!!! ti wraia idea!! 8umamai ta (prwtoporiaka gia ta 80s) kalluntika p.x. rouz se stick pou eixe ferei h mhtera mou apo ton kanada…

  sia wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:28

foveri istoria!!! polu super!!! kai to dwraki einai apisteuto to kragion mageutiko!! kai ta upoloipa uperteleia!!

  anna wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:31

monadiko dwro !

  Βικτωρία wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:32

Τι φοβερή ιστορία! Και το δώρο τέλειο! :)

  Dimitra wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:36

Πολύ όμορφη ιστορία… όπως και τα προϊόντα της Avon! Ευχαριστούμε πολύ!

  anna wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:38

μακάρι να γίνονται ακόμα τέτοια «θαύματα»! πολύ ωραίο άρθρο και τέλειο δώρο επίσης!

  Sofieee wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:41

Πολύ ενδιαφέρον άρθρο! :)

  olgaki83 wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:46

Πάρα πολύ ωραίο το σετ της Avon!!!

  Efi Anesti wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:46

ευχαριστώ τόσο πολύ για τα σχόλια!! Καληνύχτα!!

  Efi Anesti wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:47

Πες το και στις φίλες σου!
Ο διαγωνισμός λήγει τη Δευτέρα!
Φιλιάαα

  nori wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:49

πολύ ωραίο δωράκι.

  ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:53

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΩΡΟ!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

  Eva wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:53

Δηλώνω συμμετοχή κι εγώ, μακάρι να κερδίσω…!!

  Αναστασία wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:54

Πολύ ωραίο άρθρο! Δεν είχα ακούσει ποτέ την ιστορία της Αvon! :D
Και τα καλλυντικά της εταιρίας αυτής από τα καλύτερα!

  Olga wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:55

Θα πρέπει να αναθεωρήσω λοιπόν, γιατί τους πλασιέ τους κρατώ έξω από την πόρτα…..:)))

  ΚΑΤΕΡΙΝΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 00:59

Υπέροχη ιστορία και συγχαρητήρια για την προσφορά σας!!

  Μαρια Λυκ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:02

Πολύ καλή ποιότητα τα προϊόντα της ΑVON!

  KERRDISETO wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:04

O διαγωνισμός σας αναρτήθηκε και προβάλλεται στο KERDISETO, το γούρικο blog των διαγωνισμών http://kerdiseto.blogspot.com και στη σελίδα μας στο Facebook http://www.facebook.com/KERDISETO

  Aggeliki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:05

Μακάρι να κερδίσω!!!

  ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΩΤΕΙΝΟΥ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:11

μου αρέσει! το θέλω!!!

  xristiana wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:13

Πολύ ενδιαφέρον άρθρο-ιστορία κι ακόμη πιο ενδιαφέρον δώρο!

  Joanna wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:18

Pragmatika magiko ar8ro..toso aisiodo3o,toso empneusmeno!!!!
Agapame tn Avon kai mesa apo to ar8ro auto akoma perissotero!!!
To dwro einai panemorfo!!!Euxaristoume!!!

  eleni wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:19

πολύ όμορφη αναδρομή!

  Anastasios wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:21

Αν τα κερδίσω θα τα κάνω δώρο στην κοπέλα μου.

  mamaitsa wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:28

eyxomai na min paei xameno to dwraki sas k na to axiopoiisei i tyxeri me ton pio katallila avon tropo…

  Ζωή wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:52

Υπέροχο δώρο!

  EUA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:54

Polu omorfo a8ro kai to dwraki fantastiko !!!!! Good Luck Koritsakia!!! :-)

  eirini1977 wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:54

Ωραίο δωράκι. Ευχαριστούμε….
Τολμώ να πω πως δεν «φημίζομαι» για το μακιγιάζ μου, όμως με αυτά τα προϊόντα θα τα καταφέρω…καλή μας επιτυχία…

  JABA.gr wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 01:54

Ο διαγωνισμός προβάλλεται στην κατηγορία «Δωρεάν διαγωνισμοί» του http://www.jaba.gr και στο http://www.twitter.com/#!/jaba_gr

  βασω wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:01

διαχρονικη αξια

  Nansy wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:13

Πολύ ενδιαφέρον άρθρο και τα προϊόντα της AVON τέλεια.

  NATASA GEORGIADOU wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:14

nice present!! i wish i could win for the first time!!!

  theodora wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:16

uperoxo to set makigiaz!!!!kai uperoxo design!!!!

  hara wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:18

μου αρεσει πολυ η δαντελα!!!!τελειο το δωρακι!!!

  sofiana wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:19

like !

  αντωνια wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:20

τα προιοντα της avon παντα μας εκπλησσουν!!ελπιζω να κερδισω…ειναι και η γιορτη μου…….:-)

  NIKOLAKIS74 wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:21

ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΟΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ….ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ EVERYBODY!

  ΧΑΡΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:22

Πολύ ωραίο δώρο!

  MARIA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:23

ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΩ

  kostas2332 wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:23

τελειο για την κοπελα μου θα ξετρελαθει

  mirella wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:27

Aπό όταν ξεκίνησα να μακιγιάρομαι μέχρι και σήμερα χρησιμοποιώ ΜΟΝΟ ΑVON! Είμαι τόσο ευχαριστημένη! Ένα παραπονάκι μόνο: συχνά καταργούνται προϊόντα που τα έχω βολευτεί πολύ στη χρήση..

  nina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:28

πολύ καλό δώρο !

  TaniaM wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:32

Ta AVON einai apo ta agapimena mou! Twra pou diavasa kai to arthro,akomi perissotero!

  ELENI NANOY wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:35

ΥΠΕΡΟΧΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ

  elena wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:36

Καλά είναι το καλύτερο για μένα που έχω τρέλα με καλλυντικά.

  dimiway wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:39

Πολύ θα ήθελα το σετ μακιγιάζ Luxe Lace !

  Phil wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:47

Ότι πρέπει για δωράκι.

  xrysa asimaki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:49

toso omorfi istoria, san arlekin…kai to dwro einai apisteuto to kragion poly kalo!!! kai ta upoloipa mageftika!!!

  ari wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:49

Τι ωραία ιστορία! Luxe Lace σε θέλω !

  STZERB wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:51

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

  ΣΤΕΛΛΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:57

αυτό που εύχομαι και το έχουμε όλοι ανάγκη είναι να έχουμε την υγειά μας και μια καλύτερη χρονιά από την περσινή

  Ανθή Σ. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 02:59

Απλά wow το σετ μακιγιάζ Luxe Lace! Μακάρι να το αποκτήσω! Καλή τύχη σε όλους

  Μαριάννα Μακρή wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 03:10

Epitelous kai ena endiaferon site gia tis ginaikes!!!!!kai poli wraia dwrakia!!!What’s better?

  Depoula wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 03:24

καλη επιτυχια σε ολες (ή και όλους)! :D

  RAF wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 03:27

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΕ ΔΩΡΑ ΦΟΒΕΡΑ!

  SPYRIDOuLA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 03:28

teleio…

  Eva Evaki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 03:42

Αχ θέλω πάρα πολύ!!!!!

  X. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 04:10

42 comments blepw hdh, mhdamines pi8anothtes, alla what the hell!

  magda wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 04:21

Δεν έχω ιδέα τι θα μπορούσε να γράψει κανείς για να κερδίσει τα δωράκια σου χιχι!!εύχομαι να συνεχίσεις αυτούς τους γλυκούς διαγωνισμούς!!καλή χρονιά με υγεία στο σώμα και στο πνεύμα!!!

  Νικόλας wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 04:42

πολύ καλο για δωράκι!ευχαριστούμε!

  ΦΩΤΕΙΝΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 04:43

Φοβερές όζεςςςς! Κρατάν μία βδομάδα……

  Olga wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 04:46

Τέλειο το δωράκι!

  Panagiotis wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 05:01

Μπράβο! Πολύ ενδιαφέρον άρθρο! Καλή τύχη σε όλες!

  konstantinos dimitriou wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 07:13

always look on the bright side of life

  Efi Anesti wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 07:20

ευχαριστώωωωωωω

  olga wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 07:27

Eίναι φανταστικά τα θέλω πολύ

  ΜΑΡΙΑ Π. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 08:01

Και χρήσιμα και ποιοτικά. Μπράβο σου για την εξεύρεση του δώρου!

  aspasia konstantoudaki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 08:58

poli vraio to dvro!

  Μαρία wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 09:12

Πολύ όμορφη σειρά – σαν κόσμημα-, και επιπλέον χρήσιμη. Ευχαριστούμε για την ευκαιρία

  mariametax wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 09:17

teleia

  MARYVIT wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 09:29

ΤΑ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΟΝΟ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ AVON.ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ.

  Stathoyla wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 09:34

Πολύ όμορφα τα προιόντα της..Μπράβο της που τόσα χρόνια είναι δίπλα σε όλες τις γυναίκες,αλλά και τους άντρες!!
Το σετάκι υπέροχοοοο!!!

  ANTONIA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 09:43

όμορφη ιστορία…όμορφα προϊόντα…

  elen wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 09:43

τελεια προιοντα.Συνεχιστε ετσι.

  GIOVANNA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 09:47

AVON ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΑΠΕΧΕΙ ΜΑΚΡΑΝ.

  EUGENIA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 09:47

πάντα να μας δίνετε ευκαιρίες για να κερδίζουμε χρήσιμα και όμορφα δώρα.

  ΓΙΩΤΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 09:50

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΜΑΣ ΓΥΡΙΣΕΣ..ΑVON ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗ ΑΞΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ…

  Ελισάβετ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 10:00

Πολύ ωραία ιστορία

  nicky wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 10:19

8 χρονια αγοραζω προιοντα της εταιριας και ειμαι απολυτα ικανοποιημενη μακαρι να ειμαι και τυχερη.

  Stella wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 10:23

δεν θα μπορουσα να εχω καλυτερο δωρο τωρα. κ καλη χρονια σε ολους :)

  xanthi wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 10:27

to thelo kai ego!!

  ΡΑΝΙΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 10:42

ΓΛΥΚΙΑ »ΣΕΛΙΔΑ»
ΜΕ ΔΩΡΑ ΣΤΗ »ΧΛΙΔΑ»..

  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 10:43

Για τη γυναίκα μου ό,τι πρέπει!

  strappado wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 10:44

έτσι κ μεις με λίγα όνειρα κ καλή τύχη θα πάμε εκεί που ονειρευόμαστε κ ίσως λίγη από την τύχη μας βοηθήσει να κερδίσουμε κ το σετακι
καλή τύχη

  Ismini D. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 10:46

Πολύ ωραίο άρθρο! Με κάνει πραγματικά να θέλω να δοκιμάσω τα προιόντα της AVON, είμαι σίγουρη πως είναι καταπληκτικά…
Καλή επιτυχία σε όλους

  ΜΑRΙΝΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:01

wrea istoria!!!

  Σουλτανα wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:05

katapliktiko….

  ΕΡΙΦΥΛΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:06

ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.
ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΔΩΡΟ.

  elli wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:08

Τα προιόντα της Avon είναι υπέροχα!

  Μαρία Κ. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:18

Πολύ ωραίο το αίσθημα της πιθανότητας να κερδίσω!
Τέλειο δώρο απο τέλειο site!

  konstantina diakou wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:20

πολυ καλα καλλυντικα

  eleni sarri wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:36

η ιστορια μιας τοσο αξιολογης εταιρειας παντα μας συγκινει .καλη επιτυχια

  Βασιλική wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:37

Πολύ καλό άρθρο,σου φέρνει στο μυαλό άλλες εποχές

  mary papadopoulou wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:41

AVON σταθερή αξία!

  MARIA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:49

TO THELWWWWWWWWWWWWWW

  Angelina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:53

Υπέροχο αφιέρωμα για μία πραγματικά υπέροχη εταιρία που αγαπά τις γυναίκες …

  xarikleia wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 11:55

χρονια πολλα. και καλη χρονια,τελειο δωρο ,καλη επιτυχια

  jenny wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:03

teleio to set makari na eimai mia fora tuxeri!kali tuxi se olous!

  Εύη wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:11

Ευχαριστούμε για το υπέροχο δώρο σας,για το υπέροχο άρθρο και μπράβο στην ΑVON! Καλή τύχη σε όλους μας!!!

  elen wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:18

Θυμάμαι όταν ήμουν στην ηλικία των 13 μάζευα τα χρήματα που μου έδιναν οι γονείς μου για φαγητό στο σχολείο για να παραγγείλω διάφορα καλλυντικά της AVON. Αξέχαστες στιγμές…..Αξέχαστα καλλυντικά!!!!

  maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:25

Απίθανο το side, απίθανα και τα δώρα του!!

  Σέβη Ν. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:26

Πολύ ωραίο δώρο! Ελπίζω να κερδίσω!

  katerina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:27

Αγαπώ Avon!

  VickyM. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:28

Kαλημέρα με καφεδάκι και ανάγνωση του beautydiaries.Από δω και στο εξής όταν με ρωτάνε ποιος είναι ο πιο γνωστός ποταμός θα απαντάω AVON!

  MARY wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:29

ΤΕΛΕΙΑ ΔΩΡΑ . ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

  asimina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:30

kali epituxia se olous !!!!!!!

  DIMITRA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:30

ΛΑΤΡΕYΩ ΤΑ ΚΑΛΥΝΤΙΚΆ ΤΗΣ AVON ΤΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΜΠΑΝΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΕΤ!

  mika p. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:35

Exairetiko arthro! Thank you!

  maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:37

πολυ ωραιο δωρο,ωραιο αρθρο,παντα τετοια

  Eirini wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:40

EXW AGORASEI ARKETES FORES PROIONTA THS AVON KAI EXW MEINEI POLY IKANOPOIHMENH!
KALH EPITYXIA SE OLOUS GIA TO DIAGWNISMO!

  Maria Saridaki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:42

Ευχαριστούμε πολύ για την ευκαιρία που μας δίνετε!

  Maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:42

Μια ιστορία που θα μπορούσε να έχει τον τίτλο: «Don’t give up on the dream»…

Ευχαριστούμε για την προσφορά!

  lena wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:42

Πολλά ευχαριστώ λοιπόν στον κ.McConnell,την Avon και σένα για το υπέροχο δώρο!

  theano wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:44

Ωραιότατο δώρο,μακάρι να είμαι τυχερή !!!!

  nikoletta wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:44

ΚΑΛΟ!

  Μαργαρίτα wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:44

Ευχομαι να τα κερδισω!!!Φιλακια!

  Maria Mor wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:45

Τα καλύτερα δώρα είναι τα καλλυντικά!

  Xριστιαννα wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:47

Πολυ ομορφο!

  katerina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:49

ειναι απο τα καλυτερα προϊοντα μακαρι να ειμαι μια απο τις τυχερες!!!

  ΛΑΜΠΡΙΝΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:49

oraio arthro & oraio doro

  basiliki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:50

WRAIO DWRO!!!!

  beth wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:50

Polu wraio dwro!!!! Makari na to kerdisw!!!

  dora wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:51

αγοράζω συχνά AVON μαζί με τη κόρη μου ,είναι καταπληκτικά!!!!!!!

  ΛΑΜΠΡΙΝΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:51

ΩΡΑΙΟ ΑΡΘΡΟ

  olga wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:51

Wraia h anafora kai polu wraio to dwro!!!

  nikoletta wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:51

MOY ARESEI POU MIA TOSO KALI ETAIREIA KANEI KAI TOSO TELEIA DORAKIA

  aggeliki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:52

Πολυ ωραιο δωρο!!!

  Rena wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:52

Super !

  anni wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:52

Τέλειο!!!

  Grigoris wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:53

Ενα καλό δώρο για τη γυναίκα μου!

  KATERINAG wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:53

τι ωραία ιστορία!!!!! πολύ θα ήθελα αυτό το δώρο!!!!!!!!!!!!

  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:54

τελειο δωρο

  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 12:58

ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΑΚΙ!

  elena_petr wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:02

tin istoria tou idriti tis avon tin eixa diavasei prosfata se ena vivlio me istories gia polles diafores firmes polu endiaferousa
sugxaritiria gia to site sas
exei apisteuta omorfo stisimo
k euxaristoume gia to eksisou omorfo doro!

  Μιχαηλίδου Πηνελόπη wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:05

ολα είναι τέλεια!

  peggy wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:08

mourlia to setaki!!!!;)

  lnaki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:10

i love avon!!!paidia teleio arthro…

  Evi wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:14

Ανακάλυψα το blog πολυ πρόσφατα. Μου αρέσει πολυ. Μπράβο καλη συνέχεια! Ευη

  ΕΛΙΣΑΒΕΤ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:20

ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΑΚΙ!!!!

  KALLIOPE wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:23

Η ΑVON ΕΧΕΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΜΑΚΙΓΙΑΖ !

  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:34

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΤΕ!

  Τόνια wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:36

Ωραίο δώρο!

  Mary Papa wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:51

Πανέμορφο σετ! Είναι εντυπωσιακό το σχέδιο με τη δαντέλα, πολύ ρομαντικό! Καλή επιτυχία σε όλες μας! :)

  eirini wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:51

poly omorfo dwraki!!!!

  lef wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:53

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΩ!!

  elena wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:53

prin xronia, synantisa epano stin voreia Ellada ena koritsi san esena..me to idio onoma,dynamiko, finetsato kai kalaisthito…me to xamogelo tis kai tin arxontia tis kerdise tin sympathia moy kai akomi tin thimamai…tora poy ksero oti latreveis ki esy, opos ki ego, tin AVON einai san na ksana synanto ekeino to koritsi…

  geo wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:54

τέλειο για την κοπέλα μου!

  Efi wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:55

Yperoxo!! Eyxaristoume polu!!

  mariala wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 13:59

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜ0 ΔΩΡΟ!!

  Penny wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:03

Τέλειο δώρο!!!!

  ΓΙΩΤΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:09

Πολύ ωραίο δώρο!

  Nek wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:11

Πολύ γλυκό! Κοριτσίστικο και ροζ!!!

  andria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:13

Υπέροχο το πόστ σου, υπέροχα και τα προιόντα Avon!!!! Εύχομαι να είμαι απο τις τυχερές!!!

  Anthi wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:14

Ό,τι ακριβώς χρειαζόμαστε εμείς τα κορίτσια! Ροζ συννεφάκια!

  Καλλιόπη wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:14

Η πιο άξια προσοχής πρόταση του άρθρου φορά στο ότι υποστηρίζει την Εκστρατεία ενάντια στον Καρκίνο του Μαστού.

  aristeidis wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:14

kalo

  ΑΓΓΕΛΙΚΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:18

Ας ήμουν ποτέ τόσο τυχερή να κερδίσω αυτό το δωράκι…. Πολύ ωραία πρωτοβουλία! Καλή επιτυχία σε όλους!

  Efi Anesti wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:27

elena@ efxaristoooooo!! Poli xairomai pou eisai melos tis pareas!!
PS– Poso mou leipoun ekeines oi stigmes sta sinora (kai stin iperoxi Orestiada)!! Itan ta oraiotera Xristougenna mou! Kai tora an ki exo mia agapimeni fili-koumpara ekei (you know) kai dio tromera vaptistiria den exo vrei akomi to xrono na xanarthooo…
Tha ginei kapoia stigmi!!
Filiaaa

  stella wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:28

πολυ ωραιο!

  EIRINI GEORGIADOU wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:28

teleios diagonismos!

  vaya wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:28

Μνήμες με αρώματα σε γυάλινα βαζάκια εποχής, Μμμμμ…..

  Efi Anesti wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:29

efxaristo oles kai olous gia ta sxolia!! Like! LIke!

  2nisis wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:32

Οτι πρέπει για δώρο

  katerina zoi wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:32

μου αρεσει πολυ η avon κ συχνα ειναι μια απο τις επιλογες μου. το να προσφερει κατι δωρεαν θεωρω οτι ειναι μια ενδειξη οτι δινει αξια στους καταναλωτες της

  Εμμανουέλα wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:33

Πολυ ωραία ιστορία και φανταστικός διαγωνισμός με καταπληκτικά χρώματα απο την μοναδική Avon.

  ΕΛΠΙΝΙΚΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:36

ΠΙΝΕΛΙΕΣ……ΧΡΩΜΑΤΑ….ΚΑΙ ΑΡΩΜΑΤΑ….ΕΤΣΙ ΝΑΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΛΗ ΜΑΣ Η ΖΩΗ…»ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΗ»……!!!!!!!

  Pelina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:37

Foverh istoria! Den hksera oti h avon bohthaei ston agwna kata tou karkinou tou sththous! Xilia mpravo!!!

  voula wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:40

πολυ καλο

  μαρια wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:43

mou aresoun polu…. ta thelwwwwwwwwwwwwwwwww poluuuuuuuuu…wraios diagwnismos

  GIOTA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:47

ΟΛΕΣ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ!

  DEPI wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:48

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ…ΤΟ ΘΕΛΩ!

  viki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:49

Πανέμορφο!!!Καλή μας επιτυχία!

  Nadia wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:51

Ομορφο ομορφο αρθρο :)
καλή μας επιτυχία.

  xara wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:52

pragmatika einai poly omorfa auta pou diavasa kai ektimo akomi perissotero tin avon ..na ste kala!

  JOANNA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 14:58

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!

  Kelly wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:05

Polu oraio!

  maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:08

ax ti omorfo dwraki!!!

  Κατερίνα Αποστολοπούλου wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:10

Perfect!

  Κατερίνα wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:13

14 ΧΡΌΝΙΑ , χρόνια χρησιμοποιώ την AVON , και δεν την αλλάζω !

Χαίρομαι , που εκτιμά αυτή μου την υποστήριξη , και μ’ ανταμείβει με δώρα…!!!!!!!!!!

  tonia wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:24

teleio dwro…kali epitixia

  lina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:25

πολυ oμορφη ιστορια κ τελειο δωρακι!

  Serafeim wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:28

Ωραίο δωράκι για την καλή μου! :)

  gantzogia wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:29

υπέροχα χρώματα και αρώματα

  Sivylla wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:29

Fabulous!

  MARIA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:37

KATAPLIKTIKO DORO!MAKARI NA EIMAI EGO I TYXERI KAI NA TO KERDISO!

  txristina22 wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:38

para polu kala!!!!

  Christina Samothraki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:39

ta pio fantasika kallyntika einai avon

  Μαίρη wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:43

Yperoxo dwro gia ena polla yposxomeno neo etos!

  sofoula wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:50

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Η ΑVON ΣΥΝΔΥΑΖΕΙ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ!

  ASPA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:51

OXI OTI EXW ELPIDES….THN XERW THN TYXH MOU ALLA TESPA…!:)

  eugenia n wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:52

kalh xronia me avon!!!

  samy wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 15:55

Καλή μας τύχη γιατί είναι υπέροχο

  ειρηνη wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:08

απλα τελεια.αξιοπιστα και επειδη τα χρησιμοποιω σας ενημερωνω οτι εχουν διαρκεια.ειναι και για καλο σκοπο.κατα του καρκινου του μαστου

  Κατερίνα wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:14

Ωραίο δώρο! Καλή τύχη!:-)

  ELENA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:16

SUPER DWROOOO!STIS DYSKOLES AYTES EPOXES PREPEI TOYLAXISTON NA MEINOYME LAMPERES KAI OMORFES!KALH MAS EPITYXIA!

  Μαριάννα wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:16

Ευχαριστώ πολύ για το ωραίο δώρο!

  elektra wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:18

teleio to dwraki!!!xexe!!

  RIA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:26

endiaferwn h istoria.elpizw k h efarmogh twn kalyntikwn n exi apekth ;-)

  R-Litsa wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:27

Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία! καλή μας επιτυχία!! :-)

  RIA wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:28

diorthwsh n einai apekth..;-)

  Χρυσάφης Χρυσαφίδης wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:31

Ωραίο δωράκι για την αδερφή μου!

  gioula wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:33

ta proionta einai teleia thelo polu polu na ta apoktiso

  Olina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:33

kali mas tixi!

  maria p. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:39

kali epitixia se olous

  Eυη wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:40

πολυ καλο!

  ΒΑΣΙΛΙΚΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:42

ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ AVON!!ΤΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ FUN!!!!

  ΑΡΤΕΜΙΟΣ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:45

ΩΡΑΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ….Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!!

  AUDREY wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:49

ωραιο συσκευασία!!

  FOTINI wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:49

teleio doro….gia ton euato mou….

  Γιαννης K. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:50

Ότι πρέπει το δώρο για την κοπέλα μου :)

  ΡΕΒΕΚΚΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 16:57

Το θέλω!!!! I love avon!

  tatiana wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 17:09

poso felo na to kerdiso!!!

  natasa wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 17:10

SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ΑΣΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 17:12

ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ AVON ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΑΣΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΤΟΥ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΤΟΥ ΜΑΣΤΟΥ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΩ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΤΟΥ ΜΑΣΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΑΣΘΕΝΩΝ.

  kalliopi wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 17:14

poly poly kalo…!!

  bug wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 17:19

Τι υπέροχο δώρο!!Πραγματικά,πανέμορφες οι συσκευασίες των προιόντων τα οποία φαντάζομαι ότι θα είναι εξίσου καλά!!Μακάρι να είμαι μία απ’τις 10 τυχερές…!!!!

  Παναγιώτα wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 17:37

Καλη τυχη σε όλες!!!!!

  soso wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 17:58

kalh epituxia

  ΣΟΦΙΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:02

καταπληκτική εταιρεία!

  ΗΛΙΑΣ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:04

η γυναίκα μου είναι φανατική θαυμάστρια!

  kalliopi wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:04

OYAOY..ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΟΥ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ Η AVON ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ;)

  ΕΙΡΗΝΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:06

τρελαίνομαι για τα προϊόντα της Avon!

  dora wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:07

poli kalo

  ΔΩΡΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:15

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ!!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

  john wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:16

ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ ΓΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

  maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:20

teleio doro

  ΕΛΕΝΗΝΑΧ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:32

ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ…………………

  olga wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:40

μακαρι να κερδισω!

  vil wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:41

Πολύ όμορφη ιστορία… όπως και τα προϊόντα της Avon! Ευχαριστούμε πολύ!

  kostas wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:42

oraio dwraki…

  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:43

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΩ

  ΝΑΤΑΣΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:49

Ας πιστέψουμε και μεις στα όνειρα μας…υπέροχο δώρο!

  ΦΛΩΡΑ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 18:54

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ!!!!!

  φρυνη wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:06

ευχαριστουμε για την ευκαιρια να κερδισουμε ομορφα δωρκια

  ΔΗΜΗΤΡΗΣ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:09

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑΜΟΥ…!!!

  Georgia wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:29

Panta kaliteri i Avon!

  Βασιλική wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:32

Πολύ καλή προσφορά!

  Aloe wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:46

Τα θέλω απεγνωσμένα… καλή τύχη!

  MARY wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:47

τι ωραιο δωρακι για μας τις γυναικες!!!!

  Efi Anesti wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:49

Δεν μπορώ να απαντήσω σε όλα τα μηνύματα και τα emails!! Δεν προλαβαίνω!! Είμαι πολύ χαρούμενη από τα σχόλια!! Ευχαριστώ πολύ πολύ για τα καλά λόγια και κυρίως για τη συμμετοχή σου!!
ΥΓ: Δευτέρα βράδυ θα έχουμε και συνέχεια (με αρωματικό δώρο)!

  chrisa nikolaou wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:50

Θυμάμαι την AVON σαν εταιρία απο τότε που ήμουν μικρό κοριτσάκι… η μητέρα μου αγόραζε καλλυντικά και θυμάμαι οτι ερχόταν μια κυρία για δειγματισμό και εγώ την χάζευα με τις ώρες…. μου χάριζε κάθε φορά και απο ένα δειγματάκι απο άρωμα…. η συλλογή μου πια ανέρχεται στα 236 δείγματα και είναι σαν μια ιστορική διαδρομή στα αρώματα απο 1991 που μου δώρισε το πρώτο η κυρία της ΑVON….
Έφη μ αρέσει πάρα πολύ αυτή η προσπάθεια που κάνεις με τα άρθρα σου!!! είμαι fun σου!!!!

  ΘΟΔΩΡΗΣ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:50

με κατι τετοια τρελαινεται η γυναικα μου…

  jenny_B wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:52

wraio story…thelw poly na ta kerdisw!

  MARITA DAMATI wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:58

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ ΤΙ ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ AVON ΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ
φιλια Μαρίτα

  Anna wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 19:59

Mia iperoxi istoria k ena poli wraio dwro!!

  Efi Anesti wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:02

φιλιάαααα Μαρίτα!!! Ευχαριστώωωω

  Anna wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:02

Nice!!!

  Lila wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:04

beauty and cause!,
θα ηθελα να τα δοκιμασω
το σιγουρο ειναι οτι θα τα κοιταω (look up) καλυτερα

  Aggeliki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:07

ΩΡΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ!!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

  maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:10

teeleia!!!

  maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:10

ta thelo!!!

  maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:11

teleio

  froso wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:11

makari na kerdiso

  maraki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:12

ti oraia

  amiyiami wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:20

avon <3

  chrisafi wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:21

to thelw polyyyy

  Ευδοξία wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:33

Τι καλά να τα κέρδιζα!!

  vassiliki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:44

kalo dwraki :)

  Myrsini wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 20:56

Ένα πολύ καλό δώρο από μία εξαιρετική σειρά καλλυντικών.

  Αθηνά wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 21:06

τέλειο δωράκι!!

  dinatoubeki wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 21:10

ωραίο δώρο!

  DYNAMICSERVICE wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 21:14

Πολυ μου αρεσαν αυτα που ειδα και διαβασα. Πολύ όμορφη ιστορία… όπως και τα προϊόντα της Avon! Ας πιστέψουμε και μεις στα όνειρα μας…υπέροχο δώρο!
Ευχαριστούμε πολύ!

  alkistis maria wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 21:14

to thelo

  Σοφια wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 21:28

υπέροχο δώρο

  annaserme wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 21:41

ΤΕΛΕΙΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

  ΧΡΥΣΑΝΘΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 21:42

Πολύ ωραίο άρθρο και πολύ ωραίο δώρο!

  NIKH K. wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 21:43

so interesting gift….I need it!

  μαργαριτα wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 21:59

ωραιο σετ

  ΦΑΝΗ wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 22:04

ΚΑΛΟΟΟΟΟΟ!

  melpo wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 22:08

ola einai teleia! makari na kerdiso! :)

  elsa wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 22:13

teleio. kali xronia se oloys

  Eulampia wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 22:27

Θέλω και εγώ ένα…

  demetra wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 22:33

wow!

  Yiota Andromida wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 22:42

Nice cosmetics!

  katerina wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 22:56

πολυ ωραια ολα οσα γραφονται

  gogo wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 22:57

καλη χρονια

  stella wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 23:10

μακαρι να κερδισω!!

  margarita wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 23:39

api8ano…to thelw

  VASILIKI wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 23:48

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑ:))
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ

  maria f wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 23:48

ωραίο δωράκι!!!

  xrysa wrote @ 16 Ιανουαρίου, 2011 at 23:52

Teleia i istoria, teleio to dwro sou :D
Eyxaristumeee Efi!!!

  Ελένη wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:01

Μακάρι να πάρω και εγώ 1 από τα 10!

  katerina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:10

τέλειο δωρο!Μακάρι να το κερδίσω!!

  marita wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:13

Συνέχισε την τόσο καλή δουλειά !!

  αννα βουτυρίτσα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:17

μακαρι να κερδισω ειναι καταπληκτικα προιοντα!!

  DIMITRA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:42

καλή επιτυχία

  christine wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:44

καλη χρονια με εσωτερικη και εξωτερικη ομορφια με avon !

  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:54

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΟΠΩΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΗ ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΙ!!!!!

  sofia apostolou wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:55

polu kalo !!!teleio

  ioanna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:56

8elw ena k eg gt mu aresei h dantela :D

  Vaso wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:57

Μία πολύ όμορφη ιστορία..που μας θυμίζει πως υπάρχει ακόμη αγάπη και σεβασμός προς τους ανθρώπους..Εγώ νιώθω πραγματικά περήφανη που είμαι αντιπρόσωπος της Avon…Δε μας προφέρει μόνο σε υλικό αλλά και σε πνευματικό επίπεδο…..

  ευτυχια wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:58

teleio!!!!!!!

  KRYS wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 00:59

kala exo pathei plaka me tin istoria …. thelo trella na kerdiso

  Ευαγγελια wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:00

Τελειο Αρθρο και πολυ χρησιμες πληροφοριες!!!Ευχαριστουμε!!!

  Mary wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:01

Το θελω παρα πολυ…πραγματικα…. μακαρι να το αποκτήσω!!!!

  maria wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:01

Τέλειο δώρο, υπέροχη ιστορία!!!!

  Nena wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:02

Ειναι φανταστικο το σετ!!!!!Καλη επιτυχια σε ολους!!!

  vickie wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:02

Pao gia ipno kai thelo na onirefto oti kerdizo ego afto to telio doro. Ke efhome to proi na gini pragmatikotita.

  maria-anna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:03

Οι συνεχιστες αυτου του ρομαντικου οραματιστη ειναι όλες αυτες και αυτοι οι αντιπρόσωποι της Avon που καθημερινα αφουγκραζονται τις αναγκες των πελατων τους και τους παρεχουν καταπληκτικα προιοντα σε μοναδικες τιμες!
Καλη τύχη σε όλους!

  katerina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:04

Teleio to setaki!Makari na to kerdiza!

  panagiota wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:04

polu kalo!!!!!!

  EIRINI wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:05

EYXARISTOYME!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Eirini Karakonti wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:10

orea istoria….kai teleio to dwro!!!!!filia!!!!

  athina!!!! wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:10

apithana proionta!!!!

  Penny wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:11

H Avon einai h agaphmenh mou etaireia uparxei sth zwh mou apo ta paidika mou xronia…….. To ar8ro me sugkinise pragmatika htan teleio! K exw na pros8esw oti h Avon den dokimazei ta kalluntika se zwa.

  Magda wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:12

πολυ καλο

  ELENI wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:14

ORAIO TO ARTHRO ALLA KAI TA PROIONTA TIS AVON KAI TO SET TIS AVON EINAI UPEROXO ELPIZO NA TO KERDISO!!!!!!!!! FILIA APO KALUMNO

  ΕΛΕΝΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:19

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΟΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΆ ΓΙΑ ΤΗΝ AVON !!!!!!

  effie wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:22

To thelw!!!

  ΕΛΕΝΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:23

ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΉΝΟΜΑΙ ΜΕ ΚΑΜΑΡΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚYΡΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ .

  ΔΗΜΗΤΡΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:25

Ένα ξεχωριστό δώρο από μια ξεχωριστή εταιρεία! Ευχαριστούμε!

  maria wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:33

super!

  ANNA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:35

TELEIO SETAKI…….MAKARI :)

  ελευθερια wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:42

8elw na ta kerdisw!!!!!!

  eirini wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:43

oreo post!!

  Katerina Tsiledaki wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 01:43

AVON…and always AVON…

  peli wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 02:06

apla yperoxo!!!

  Natasha19 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 02:22

WOW!!!!!!!!!!! I want it!!!!!!!!!! :) makari n t kerdicw! :D

  Katerina Kas wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 02:30

to xreiazomai..m aresei

  Natasha wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 02:34

einai teleio!!!!!!!

  Μαρία wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 02:42

yperoxa ta kallyntika avon!

  eirini wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 02:45

ta 8elooo !!

  vaggos wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 02:49

ta thelo gia to koritsi moy

  monikita wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 03:06

Wraio dwraki :)

  katerina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 03:10

teleio to setaki!!!!!!! kali epitihia!!!!!

  clarine wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 03:41

ειναι υπεροχο!!!μπορω να εχω ενα σετ παρακαλω…?????

  Γιώτα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 04:20

Καλή χρονιά!!! Τέλεια δώρα!!! Δαντέλα, πολύ hot μου κάνει και μ’ αρέσει κιόλας!!!

  ΗΣΑΙΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 04:35

ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΣΟΥ!!Η ΑVON ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΕΚΑ…

[...] Για να λαβετε μερος στην κληρωση επισκεφθειτε αυτη τη σελιδα [...]

  Ανδρέας wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 05:09

Πολυ μου αρεσαν αυτα που ειδα και διαβασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ελπιζω να τα τα κερδισω :) :) :)

  konstantinos wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 05:11

i dantela panta eksitari ke anewazi sfigmus

  katia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 05:29

Η Avon είναι αγαπημένη εταιρεία όλα είναι τέλεια και τα χρησιμοποιώ πολλά χρόνια!!!
Το άρθρο υπέροχο όσο και το blog!!!
:-)

  evaggelia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 07:47

kalo

  ΔΗΜΗΤΡΗΣ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:07

Αχ!!! δαντέλα και μακιγιαζ…..για την γυναίκα μου, τι δώρο!!!

  Giannis wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:25

teleio dwro gia tin kopela mou!

  ΑΙΜΙΛΙΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:27

Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία! Λατρεύω την ΑVON!!!

  Aggeliki wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:28

καλη επιτυχία!

  Katerina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:32

Πολύ καλή ιδέα!!

  ΧΡΙΣΤΙΝΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:43

good luck!

  ΒΑΣΙΛΙΚΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:46

ΥΠΕΡΟΧΟ ΔΩΡΟ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕΙ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

  ΧΡΥΣΟΥΛΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:47

ΔΑΝΤΕΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΚΙ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗ

  Αργυρώ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:50

Xrisimopoio ki ego Avon ine fobera ta proionta k se logikes times. Polu kali poiotita s poli kali timi. I mitera m pairnei mono apo tin Avon kremes.

  kostas wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:55

oraio doro gia tin kopela mou

  Athina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:57

Το τέλειο σετ!!!!

  Κλεοπατρα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 08:59

Καλημέρα και καλή μας επιτυχία!

  ΑΝΝΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:02

ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!!

  ΑΘΑΝΑΣΙΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:11

ΥΠΕΡΟΧΟ ΔΩΡΟ….

  VIVI BRATI wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:16

ΤΕΛΕΙΟ!!!

  Athina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:18

Πολύ όμορφα όσο γράψατε! Κι οι φωτογραφίες είναι τέλειες! Όσο για το δώρο … δε το συζητώ – άπαιχτο!

  MANTO wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:20

τα προιόντα της AVON είναι πολύ ωραία ! Τα χρησιμοποιώ πολλά χρόνια και τα συστήνω στις φίλες μου ανεπιφύλακτα!

  Πελαγία wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:22

Τι όμορφο δωράκι ! Θέλω να το κερδίσω. Μακάρι, μακάρι, μακάρι ! ! !

  afrodite wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:23

ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ!

  Mairoula wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:23

Sxetika prosfata apekthsa ta prwta mou pro:ionta Avon kai emeina poly ikanopoihmenh… Sigoura kai na mhn kerdisw, tha synexisw na ta xrhsimopoiw!!! Yparxh kalh sxesh poiothtas=timhs!

  mitsi71 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:23

Δοκιμασμένα super καλλυντικά!!!!

  κατερινα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:24

πολυ ωραια καλλυντικα απο μια σπουδαια εταιρεια…

  Elina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:25

Avon για ένα τέλειο μακιγιάζ!! Καταπληκτικό άρθρο. Συγχαρητήρια!

  margarita wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:25

την Avon την ξέραμε… τώρα που μάθαμε και την ιστορία της μας αρέσει ακόμη περισσότερο!!!

  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:28

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ AVON

  eleni wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:34

katapliktika. teleia………

  ΠΟΛΥ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:38

τι υπεροχο δωρο!!!!! μακαρι να ειμαι μια απο τισ τυχερες!!!!!

  bombina13 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:38

Ευχαριστούμε που μας σκέφτεστε….

  ΕΥΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:38

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΑΡΘΡΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΑΨΟΓΗ ΔΙΑΤΥΠΩΣΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΡΘΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ AVON.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ

  ΕΛΕΝΗ Μ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:41

Ωραία θα ήθελα να τα δοκιμάσω

  Vaso wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:42

Υπέροχο άρθρο για μια υπέροχη εταιρία!!!!
Μπράβο και στους δύο λοιπόν!!!

  kat wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:42

Οταν μαθαίνεις την ιστορία ενός προιόντος το εκτιμάς περισσότερο, σέβεσαι την ιστορία του!! ευχαριστούμε!

  elsa wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:44

diaxroniki i dantela.. kai poly sik!!!

  Μαρίνα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:46

Αχχχ και εγώ αγαπώ την δαντέλα..και φυσικά υπέροχο δώρο γι’ αυτό και το θέλω!

  maria wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:49

good luck everyone!

  Olga wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:49

Ενα σετ μακιγιαζ ειναι πάντα καλοδεχούμενο δώρο… εάν είναι και από την avon ακόμα πιο καλά

  HAROULA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:49

‘Οπως πάντα ένα καταπληκτικό άρθρο, πλήρως ενημερωμένο. Τι πιο ωραίος τρόπος να ξεκινάς μια δύσκολη χρονιά με ένα τόσο ωραίο δώρο!!!

  αρσενης wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:50

Ωραία ιστορία

  ELENH wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:53

θελω να το κερδισω!!!!!!!!!!!

  iro wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:55

poli endiaferon …..

  ΕΙΡΗΝΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:55

καλα καλυντικα!!καλη τυχη…

  ΠΟΠΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:55

τελεια ολα τα προϊόντα AVON.!

  ΕΦΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 09:57

ομορφη ιστορια ομορφο δωρο ομορφες γυναικες

  ΚΑΣΣΙΑΝΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:02

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!

  Ifigenia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:03

Πολύ ενδιαφέρον. Ευχαριστούμε!

  Katerina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:06

super!!!

  ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:10

Καλα που υπάρχεται κι εσείς για να κάνετε τις γυναίκες ομορφότερες!!!

  ΠΟΠΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:15

Πολύ ωραίο !!! Καλή επιτυχία σε όλους – ες!!!

  spiridoula wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:19

Eίναι φανταστικά τα θέλω πολύ

  Alexia88 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:22

Πολυ ωραιο δωροοοο….μακαρι να το κερδισω!!!! :)

  Efi Anesti wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:22

Καλημέραααα!! Δεν έχω λόγια!! Ορκίζομαι ότι έχω σαστίσει από τα τόσα σχόλια!
Ευχαριστώ!!
ΥΓ1: Θέλω να ζητήσω στην Παυλίνα κι άλλα προιόντα.
ΥΓ2: Θέλω να σου δώσω ό,τι έχω στα ντουλάπια μου!…
ΥΓ3: Σήμερα το βράδυ, λοιπόν θα κληρωθούν τα 10 σετ μακιγιάζ Avon!
ΥΓ4: Α! Μόλις άλλαξα το κουτί με τα χαρτάκια- για την κλήρωση!!
Είναι τεράστιο και πορτοκαλί…
ΥΓ5: Τρελαίνομαι με τους άντρες που διεκδικούν το σετ για τη φίλη τους!
Καλή συνέχεια..
Καλή επιτυχία

  Pink Fish wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:23

τι ωραία συσκευασία που έχει αυτό το σετ! Cross my fingers to win, win, win :) :)

  BARB3 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:24

ευχαριστουμε που θελεις να μας κανεις δωρακι. τελειο το ποστ σου

  Γιώργος wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:24

Teleio 1!!

  ANNY wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:25

Πολύ συγκινητικό το άρθρο με την ιστορική διαδρομή και τα μηνύματα που εκπέμπει!Να είστε πάντα καλά!!

  vicky wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:26

ΤΕΛΕΙΟ !!!

  Anthi wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:28

Λατρεύω τα προιόντα της Avon! Οι κρέμες είναι εκπληκτικές και τα σαμπουάν και αφρόλουτρα μυρίζουν τέλεια. Αν δεν είμαι εγώ η τυχερή θα δοκιμάσω σίγουρα και τα προιόντα make up!

  ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΥ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:29

ΤΕΛΕΙΟ!!! ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΩΣΤΕ.

  Maria wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:31

super doro!!!
makari na kerdizame oles!!!

  georgia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:35

fantastiko set makari na to kerdisw ta latrevw ta proionta ths avon!

  sofi wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:36

Καλημέρα και Καλή τύχη!

  ΕΛΕΝΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:37

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΟΙΟΝΤΑ AVON ΤΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΕΡΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ.
ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΩΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΓΚΑΜΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΙΤΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΠΛΗΡΩΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  fani wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:37

Tελειο το δωρο οπως υπεροχα κα τα προιοντα της avon.Πολυ καλο το αρθρο.

  tzeni wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:37

poly wraio dwro!!

  olga wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:39

Πολύ Ωραίο!

  nancy wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:40

Καλλυντικά από την Avon αγοράζω διαρκώς, μιας κι είμαι απίστευτα ευχαριστημένη. Οπότε ένα τέτοιο δώρο θα ήταν σίγουρα ευπρόσδεκτο!!!!!!!!! Καλή επιτυχία σε όλους!

  ΑΓΓΕΛΙΚΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:40

Πολύ ωραίο δώρο! Καλή επιτυχία!

  elen wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:42

Tι υπεροχο !!!!! ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ!!! Πολύ ωραίο !!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!

  ΓΙΩΤΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:42

Έχει ενδιαφέρον ότι όλο αυτό ξεκίνησε από έναν άνδρα…. και αφορά την γυναικεία ομορφιά… πόσο λοιπόν η ομορφιά και η υγεία μας είναι τόσο σημαντική για εμάς τις γυναίκες και πόσο απαραίτητη για τους άνδρες που τους ομορφαίνουμε τη ζωή…
ευχομαι σε όλες μας να είμαστε πάνω από όλα υγιείς… αλλά και όμορφες

  olga wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:43

καλη χρονια

  Penny wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:44

ας ελπίσουμε στην καλη τύχη :)

  Niovi wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:44

Θα ήθελα πολύ να το κερδίσω!!!Ευχαριστώ!

  kelias wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:44

Πολύ ωραίο!

  kate wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:45

Super δώρο!

  anta wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:46

παρα πολυ καλλο

  ΜΑΡΙΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:47

ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΑΚΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ…

  Kika wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:53

Πολύ ωραία όλααααα!! Καλή επιτυχία

  alexandra wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:56

to thelwwwww!!!kali epituxia se olous :) ))

  Αγγελική wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:58

Αχ πόσο χρειάζομαι αυτό το δώρο …

  chrisa wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 10:59

kalimera se olous kai kali epitixia! an den kerdisoume 8a ta agorasoume! poli kala proionta!!!

  katerina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:02

μακαρι να κερδισω τα θελω πολυ!!!!!!!!τελεια δωρακια σε ευχαριστουμε!!!!!

  ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:02

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΤΕΛΕΙΟ!!!

  Argyro wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:02

Gooooooooooood Luck!!!!!!!!!!!!!!

  Σοφία wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:04

Καλή επιτυχία!!! Μακάρι…

  maria wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:06

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΣΑΣ…ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ…..
ΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΤΗΣ AVON ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

  ΔΑΝΑΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:07

ΥΠΕΡΟΧΟ!

  EYH wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:07

TI ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ……ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙ….ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!

  ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΕΤΟΓΛΟΥ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:08

καλη τυχη σε μενα!!!!

  taniaantigoni wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:09

super!!! ενας απο τους καλύτερους διαγωνισμούς με τα καλύτερα προιοντα!!!!

  xaritini wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:10

teleio dwro!to 8elw!!!

  Κωνσταντίνα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:13

Super δώρο!!!!!
Super προϊόντα!!!
Καλή επιτυχία σε όλους!

  neni wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:13

πολύ καλό!!!

  alexandra wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:14

Kalh epituxia se olous

  kokoni wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:14

Τέλειο δώρο! Ευχαριστούμε!!

  κατερινα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:16

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ

  χριστινα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:25

μμμ ναι!!η δαντελα είναι από τα πιο ομορφα πραγματακια που μπορει να εξιταρει την φαντασια μας!!!
τελεια δωράκια!!!

  aleka wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:29

το θέλω πολύ!!!

  Σταυρούλα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:29

Ωραίο δώρο!

  AGGELIKI wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:29

KAI EGO LATREVO THN DANTELA…..!!!!

  KATE wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:31

όταν έχεις όνειρα και πίστη όλα μπορείς να τα καταφέρεις όπως ο ιδρυτής της ΑVON.. καλή επιτυχία σε όλους

  Gianna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:33

Polu wraio!!!!!Makari na kerdisw ena!

  ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:34

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΤΗΣ AVON!!!!
ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ, ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

  eleni wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:38

teleio dwro!!!!tha to ithela poly!!!!!

  aggeliki wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:38

ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ AVON

  ΤΖΕΝΗ Σ. wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:40

Τέλειο δωράκι!!!!!

  NINA K. wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:41

Τι ωραία ιστορία…! Αναμένουμε και άλλες τέτοιες….!

  eleni wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:41

κι εγω το θελω!!!

  Chrisoula wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:42

Πολύ ωραία προϊόντα..Θα μου άρεσε πολύ να τα κερδίσω! :)

  kallia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:47

to thelw….

  christina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:51

poli oraio doro

  vassia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:53

wraia afhghsh k teleies k oi eikones tou tote! kalh mas epituxia k euxaristoume polu!!!

  Marianna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:54

Einai teleio kai to site kai to dwro!!!Mpravo sas!!!!

  vivi wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:54

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

  ΕΛΕΝΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:56

Τελειο δωρο.Καλή επιτυχία σε όλους.

  Ioanna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:56

ωραίο δωράκι για την καινούργια χρονια!

  xristina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:58

ekpliktiko…

  fani wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:59

Χρήσιμες πληροφορίες, όμορφη ιστορία, πολύ καλά προϊόντα. Ελπίζω να κερδίσω!!!!

  Christina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:59

Πολύ όμορφο δώρο για κάθε γυναίκα που αγαπάει τον εαυτό της!

  Stef P. wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 11:59

Kali xronia me ygeia kai omorfia!

  Natasa wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:00

Ti kalo dwro!!to 8elw k egw!!

  flora wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:02

super dwro k poly xrisimes plirofories!
kali epityxia se oloys!

  ΕΛΕΝΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:03

teleio dwro, makari na eimai tyxerh!!!!

  ΓΙΑΝΝΑ ΣΙΤΤΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:05

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΦΗ ΜΟΥ ΑΓΓΙΞΑΝ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ.ΟΝΤΩΣ Η AVON ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΠΟΥ ΣΚΥΒΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ.

  ΓΙΑΝΝΗΣ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:08

teleio dwro g thn kopela mou!!!

  ΔΗΜΗΤΡΗΣ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:09

poly kalo, eyxaristoyme poly!!

  Elena wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:09

Super!!! Den exw xrhsimopoiisei ksana th seira Luxe Lace k einai mia kalh eykairia! Kalh epitixia se oles eyxomai

  peter wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:09

teleio!makari na kerdisw k na kanw ekplh3h sthn kopela moy!!

  aggeliki wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:16

super dwro!!

  anthint wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:18

Κουκλίστικο, ροζ, ότι πρέπει για εμάς τα κορίτσια! Ευχαριστούμε!

  GIANNA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:19

TELEIO

  RENA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:23

Πραγματικα δεν ηξερα την ιστορια της AVON αν και χρησιμοποιω προϊοντα της εταιριας. Ευχαριστουμε για την ιστοριουλα και καλη επιτυχια σε ολους!!!

  ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:25

ΥΠΕΡΟΧΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ

  xristina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:27

θέλω να κερδίσω!!!

  Chrysa wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:29

Kalh epityxia!!

  ΓΙΩΤΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:30

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!

  σεβη wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:31

teleiooooooo dorooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!

  maira wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:31

καλη επιτυχια για το πιο ωραιο δωρο

  mai05 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:31

Το θέλω… Το θέλω… Το θέλω… ΠΟΛΥ!!!

Καλή επιτυχία σε όλους…

  Παναγιώτης Ψαρρόπουλος wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:31

To θέλω για τις 4 γυναίκες μου!

  ΑΝΝΑ ΤΣΑΓΚ. wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:31

Είναι τέλειο δωράκι…..

  Αθηνα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:32

teleia!
tha itan pragmatika oti pio xrisimo sto neseser mou twra!

  Madouli wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:33

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ..ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ..ΤΑ ΘΕΛΩ..<3

  ΚΑΤΕΡΙΝΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:34

MOY ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ..

  Artemis wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:34

Poly wraia istoria!

  elpida wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:34

ta theloooooo!!!!!!!!eyxaristoume!!!!!!

  Alice wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:38

Υπέροχο δώρο, η Avon είναι από τις καλύτερες εταιρείες καλλυντικών !!

  geopetrou wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:39

KALH EPITYXIA SE OLOYS

  athinaki wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:39

teleia dwrakia..elpizw na stathw tuxerh!

  matia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:40

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ.

  lena wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:41

KALI TYXH SE OLOUS…..!!!!

  MARIA V wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:42

Τέλειοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλη επιτυχία!!

  ΝΙΚΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:43

SUPERRRR!! THANK YOU!

  Maria P wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:43

Teleio!!!!!!!!!!Latreyw avon!!!!

  ΣΟΦΙΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:46

Πολύ ωραία προϊόντα!

  nastazia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:48

poly wraia istorioyla efh….thn diavasa me poly endiaferon mias kai eimai fan twn proiontwn ths avon!!!!makari na eimai tyxerh kai na kerdisw ayto to yperoxo set makigiaz!se eyxaristoyme gia to dwraki…filia!

  ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:50

ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΓΗΡΑΝΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΗΣ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ 5 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ.ΤΑ ΔΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!!!!

  morgana wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:50

teleio!!!!euxaristoume!!!!!!!!!!!

  Christina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:52

Ωραίο δώρο…ευχαριστούμε!

  Pat wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 12:52

Καλή επιτυχία… ελπίζω να κερδίσω :-)

  meroyla28 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:07

πολυ καλο δωρακι!καλη τυχη!

  alexandra wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:08

einai panemorfo to set kai ar8ro poli kalo….elpizw na kerdisw k egw to dwraki love you avon!!!!!!!

  Μαρία wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:09

Η ιστορία της Avon είναι πολύ όμορφη και δεν την είχα ακούσει!! Για το δωράκι τι να πω!! Ότι πρέπει να το έχω πάντα μαζί μου!! Καλή Επιτυχία σε όλες μας!!

  SIMONA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:09

Καλή επιτυχία σε όλες!!!!καλή χρονιά να έχουμε

  AGGELIKI wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:10

perfect!!!!!!

  angie wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:10

teleioooooo

  angie wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:11

teleioooo

  helen wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:14

τελειο το δωρο!

  ΑΛΙΚΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:14

Τέλειο δώρο!
Καλή επιτυχία σε όλες!

  babis wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:15

Χρήσιμες πληροφορίες, όμορφη ιστορία, πολύ καλά προϊόντα και υπέροχο δώρο!!

  efi wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:16

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!!!

  vita wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:22

Πολύ όμορφα τα beauty goodies της AVON

Good luck to all!!!

  ΑΓΓΕΛΙΚΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:24

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΩΡΑΙΟΥΣ ΔΙΑΓΝΙΣΜΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΔΩΡΑΚΙΑ!

  Anna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:27

τέλειο δώρο!! μου αρέσει πάρα πολυ!!!

  ioanna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:28

wraia istorioula…kalh mas epityxia!!!!

  anna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:32

kali tuxi se olous alla…..kai se mena!!!!

  Ελένη Καραντζή wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:42

Μακάρι να το κερδίσω! Ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες, σε ευχαριστούμε!

  yiota wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:44

Εξαιρετικό σετ μακιγιάζ για βραδυνές σέξι εμφανίσεις!

  Alex wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:46

teleia!!

  evangelia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:47

μοναδικο,τελειο!!

  Κατερίνα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:48

teleioooo!!!

  elefteria wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:54

I do want it!!

  mariam wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:55

ouaouuuuuuuu super dwro!!einai pragmatika teleio!!kalh epituxia!

  PENNY wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:55

AVON: ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!! I LOVE AVON!!!!

  Maria wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:56

kali epityxia!

  ΜΙΝΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 13:58

Πολύ ωραίο δώρο ευχαριστώ.

  Dimitra wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:02

den uparxei!!!!!!teleio dwro!!!

  lena wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:06

teleio doro!!!

  anna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:09

Kali epituxia!!!!

  Elsa wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:10

Love it….. :D

  Popi wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:11

Teleio doro!!!Makari na eimai tixeri!

  barbie1951 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:22

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΣΟ -ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ- ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ….

  Gelly wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:24

ΠΩ ΠΩ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ…ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ…

  marina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:26

kali tixi!!!
poli oraio doro…

  mary wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:26

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!! ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΜΕΝΑ….

  George wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:27

θα ήθελα και εγώ ένα για την γυναίκα μου!!!

  ellie4 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:28

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 125 ΧΡΟΝΙΑ Η AVON ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ!!!

  Mixalis wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:29

to thelw gia thn kopela mou pou sas latreuei! :)

  ELITA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:30

Μια ιστορία για την ελπίδα και το όραμα. Αυτά δηλαδή που χρειαζόμαστε περισσότερο στις μέρες μας. Και το δώρο που κάνετε, όπως πάντα, ιδιαίτερο…

  Thomas wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:30

Super δώρο για την κοπέλα μου που της αρέσει τόσο πολύ η Avon…

  θαλεια wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:35

ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ!ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ!

  lefkas wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:36

δωρο για την γυναικουλα μου…

  eleni wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:39

πολυ ωραιο δωρο!

  Chris wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:40

πολυ καλη η Avon

  LAMBRINI MICHOU wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:42

TOSA KAI TOSA AGORAZW APO EKEI .. NA MHNPARW KAI EGW MIA FORA ENA DWRAKI ???

  voula wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:43

και συνεχιζει δυναμικα….!!!!!!!!

  Elena wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:44

Πολύ ωραία ιδέα αυτό το δώρο! Θα ήθελα να το κερδίσω.

  Vasiliki wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 14:48

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

  Anna Efstratiou wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:00

Ωραία δωράκια! Ευχαριστούμε

  katerina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:06

πολυ ωραιο δωρο

  ΑΡΓΥΡΩ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:07

Δεν γνώριζα πως ηταν τοσο παλια αυτη η εταιρία!!
Πολύ ωραίες διαφημισεις και τέλεια προιόντα!!!

  Aλεξάνδρα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:09

Δοκιμασμένα προϊόντα

  olga wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:13

popo posa polla comments….
na kai to diko m edw katw katw…
yea nai nai eimai k egw edw… thelw k egw na bw stin klirwsi… eee m akouei kaneis???

  IRINI A wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:18

δεν ήξερα ότι κρατάει τόσα χρόνια αυτή η κολώνια…εννοώ αυτή η εταιρία με τα τόσο δημοφιλή και πάνω απ’ όλα αξιαίπενα καλλυντικά….σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες κ’ τα δώρα.

  giorgos wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:18

souper gia thn gunaika mou

  VASIA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:24

ΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ AVON ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ!

  ΕΙΡΗΝΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:25

Καταπληκτιή ιστορία και πάνω απ’ όλα τόσο ανθρώπινη… όπως ανθρώπινη είναι και η Avon που βοηθάει τόσους πολλούς ανθρώπους γύρω μας!!

  eliza wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:25

einai uperoxo dwro!makari na eimai h tuxerh!

  YIOULA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:30

SUPER!

  alina floriceanu wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:33

Πολύ όμορφη ιστορία

  maria wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:33

poly endiaferon ayto toarthro…ax makari na eimai k ego tyxeri k na ta kersdiso!!

  EIRINI wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:40

makari!!!!!

  Christy wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:42

Xrhsimopoiw polla xronia ta prointa Avon kai omologw pws den ta allazw me kanena!!! Einai poly oikonomika kai exoun eswterikh axia perissotero apo thn akrivoterh marka proiontwn. Ena megalo BRAVO!!! The Avon blossom must go on…

  despoina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:44

kai egw thelw. kali epituxia se oles koritsia!

  FWTEINH wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:50

kataplhktiko doro

  ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:55

apla uperoxo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  dimgab wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:55

ΠΡΟΣΙΤΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΗΣ AVON. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

  Efi Anesti wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:56

Τι να πωωωωωωωωωωωωωωωωω;
Τόσα σχόλιααααααααααα…
Μετά από συνομιλία με τους ανθρώπους της Avon (ευχαριστώωωωω) και τόσο μεγαλή συμμετοχή (δις ευχαριστώωω) τα σετ μακιγιάζ γίνονται 20!!!!!
Το άκουσες;;;;;;
ΥΓ: O διαγωνισμός θα λήξει το βράδυ (όταν όλοι κοιμηθούν στο σπίτι…)…
Φιλιάααα (πολλά όμως)!!

  ΑΛΕΞΙΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:58

polu wraio. …………………..

  Αντριάνα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 15:58

Και σε μένα ένα βρε παιδιά!!!!!

  Marion wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:03

Πάντα όμορφη

  ΕΦΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:04

πολυ ωραιο δωρακι
μακαρι να ειμαι μια απο τους τυχερές

  marivily wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:06

i avon einai mia apo tis kalyteres etairies i opoia syndiazei poiotika proionta stis pio prosites times!!! den exw gnwrisei oute ena atomo p na min exei pei oti den xetrelathike me ta proionta tis avon! kali synexeia kai kales pwliseis!!!!!!!

  ΜΑΡΙΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:07

Καταπληκτική πολύ ιδιαίτερη παρουσίαση. Συγχαρητήρια στην Avon που ξέρει να πρωτοτυπεί πάντα και να διαθέτει πολυ καλή ποιότητα στα προιόντα της.

  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΛΓΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:08

!!!!!!!!!!!!!

  mairy wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:11

ΠΡΟΣΙΤΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΗΣ AVON. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

  ΒΑΣΙΛΗΣ.Ν wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:13

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

  ΕΥΤΥΧΙΑ !! wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:14

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

  lena wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:20

poly kaloooo!

  despina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:21

Ta proionta ths avon einai kataplhktika kai eidika ta sugkekrimena..Makari na ta kerdisw alla kai na mhn toulaxiston ematha thn istoria ths..:)

  ΑΝΝΑ Τ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:27

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ !!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!!!!!!!1

  dimitra21 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:34

telio thelo ke goooooooooooooooooo.
pote den exo kerdisi diagonismo….

  anastasie wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:34

Entypwsiako!Statheri aksia h avon!

  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΓΚΟΥ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:40

πολύ ενδιαφέροντα στοιχεία για την AVON λατρεύω τις σκιές τις! έχουν εκπληκτική υφή στο δέρμα.
καλή επιτυχία σε όλες μας :)
παρακαλάω να είμαι μεσα στις τυχερές!!!!!

  Χριστίνα K. wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:40

I love Avon

  sofia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:40

poli wraio dwro gia emas tis ginaikes!

  REBECCA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:42

Teleio to dwraki apo thn avon… kalh epityxia!

  Paula wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:45

H Avon synduazei poiothta kai prosites times. To set makigiaz einai yperoxo kai elpizw an eimai tyxerh kai na to kerdisw. Se eyxaristw poly gia thn dunatotha summetoxhs!

  Σαββούλα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:45

Ωραίο δώρο και πάλι!

  ioanna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:54

ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ

  para wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:55

:) :) :)
polu kalo!!!

  anastasia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:57

good luck!!

  linA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:57

MΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ?

  chryssh wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 16:59

pwpw poly endiaferonta osa diavasa! kai to dwro super!!!

  Χριστινακι wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:06

aaax einai polu wraia..makari n ta kserdisw…

  ΝΙΚΟΛETTA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:09

μΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ

  Elena M wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:22

apisteuti i avon!teleia ta proioda tis…dustuxws d exw dokimasei akoma alla exw akousei ta kalutera k elpizw m auti tin eukairia na ta dokimasw kiolas ;)

  Xenia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:26

super dwraki!!!!Yperoxa proionta :)

  santy wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:30

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΩΡΟ…ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

  elena wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:32

Πολύ όμορφη ιστορία… όπως και τα προϊόντα της Avon! Ευχαριστούμε πολύ!

  anestoch wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:33

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΩΡΟ…ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

  sofaki wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:37

auta einai…

  eleni wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:51

ωραίο δώρο!καλή μας επιτυχία!

  ioanna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:53

φανταστικο δωρο.μακαρι να κερδισω.

  ΣΩΤΗΡΗΣ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 17:59

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΕΝΑ ΣΕΤ ΓΙΑΤΙ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΥΝΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ.

  helen1 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:01

teleio apla!!!!!!kalh epityxia se oles:)

  Chryssa wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:11

Και σε ποια δεν αρέσει η δαντέλα?
Πολύ ωραία ιστορία και πολύ ωραίο δώρο :)

  SPIRIDOYLA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:18

teleio k monadiko!!!!! kalh mas epituxia!!!

  Lena wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:21

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΣΟΥΠΕΡ ΟΥΑΟΥ ΔΩΡΟ!!!

  ΕΥΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:23

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!!ΙΔΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ!

  elenalda wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:24

teleio dwro de to sizitw…..

  σωτηρης wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:26

τελειο δωρο για την ξανθουλα μου, που ξοδεψε ολα της τα καλλυντικα μαζι με τους καλικατζαρους και τον αη βασιλη !!! ωραιο το site και υπεροχο το αρθρο… καλη χρονια

  Zafeira wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:26

Teleiooooooo!!

  mary wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:27

θα θελα πολυ να κερδισω ενα υπεροχο δωρο απο μια υπεροχη εταιρια….μακαρι να ειμαι μια απο τις τυχερες …καλη επιτυχια σε ολους

  Aggeliki wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:27

αυτο που καθε εβδομαδα μπορει να κερδισουμε κατι..αυτο μ’αρεσει..που μας κακομαθαίνεις!!

  Anna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:27

TELEIOOOOOOOOOOO!

  LULI wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:32

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΑ AVON ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ

  maria petrou wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:42

i like it!!!!!!!!

  martha wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:43

teleiaaaaaaaaaaaaa

  ΜΑΓΔΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:45

ΤΕΛΕΙΑ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΓΕΜΑΤΗ ΔΩΡΑ. ΜΑΣ ΟΜΟΡΦΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΧΑΡΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ

  ΜΑΡΙΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:45

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΕΡΔΙΣΩ!!!

  marinakatri wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:46

Εχετε πίστη στην τάδε Έφη και που ξέρεις… Φιλιά Έφη και ένα μεγάλο ευχαριστώ….

  nancy_xamogelo wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:49

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ!

  Δέσποινα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:52

Πάρα πολύ ωραία ιδέα!!!

  danae wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 18:54

υπέροχο!!!

  jenny wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:01

ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

  Στέλλα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:02

Πολύ ωραίο δώρο, σας ευχαριστούμε

  Κωνσταντίνα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:03

Το καλύτερο σετ μακιγιάζ!!!!

  Στέλλα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:07

Τελειο δώρο!! Σας ευχαριστούμε

  Mirella wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:12

makari na kerdiswwwwwwwwww! to agapwwwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!! :-)

  KIRIAKI wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:13

ειναι πολυ ομορφα τα συγκεριμένα προιόντα.. τα έχει μια φίλη και τα’χω ζηλεψει.. μακάρι να κερδίσω και εγώ ένα σετ!!
καλή επιτυχία κορίτσια!!
Κ.x

  eleni mastromina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:14

super dwro!!!!

  Maria wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:16

teleio?!

  sofia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:22

θέλω το νεσεσέρ τώρα!!!!

  ΜΑΛΕΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:23

ΤΕΛΕΙΟ!

  Mirella wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:24

makari na to kerdisw!!!!!

  ΕΙΡΗΝΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:24

Ωραίο δώρο! Καλή τύχη σε όλες μας !!! και καλή χρονιά :) ))))))

  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:25

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!!

  ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΜΑΡΙΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:26

125 XΡΟΝΙΑ, ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΡΚΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ! ΑVON FOR EVER!!!

  polinaki wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:30

ΑΠΟ 10 ΕΓΙΝΑΝ 20?? ΤΙ ΚΑΛΑ! ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ.. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΑ ΠΟ ΑΥΤΕΣ!

  Ιωαννα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:33

poly oraio

  skorpios45 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:34

ti na po meexoyn prolavei oloioi ypoloipoi poly kalo na ta kerdisw sas eyxaristw kalh xronia na exwme.

  xristina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:45

teleio dwro.

  gianna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:47

μακαρι να κερδισω και εγω κατι.

  βαγγελης wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:50

ελπιζω να μπορουν και οι αντρες να δηλωσουν συμμετοχη .θα χαιροταν πολυ η γυναικα μου αν της εκανα ενα τετοιο δωρο.

  natassa wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:52

Τι ωραίο άρθρο!!! Και οι φωτογραφίες επίσης! Ευχαριστούμε!!!!!

  evdokia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:53

poiotika kai se wraies syskevasies…..!

  maria wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:53

Πολύ όμορφο!

  lydia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:56

good luck

  betty wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 19:59

poly vraia istoria…dinei koyragio se oloys stiw merew mas. kai gia to oti h avon yposthrizei thn ekstrateia kata toy karkinoy toy mastou, me enthousiase epishs.
na ste kala kai kalh xronia se oloys!!!!

  katerina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:02

YPEROXO DWRO….

  tonia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:15

to teleio dwro gia simera pou giortazw!!!!!!!!

  Stella wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:22

Καλή χρονιά!
Όμορφα αυτά που διάβασα!
Ελπίζω να κερδίσω!!
Ευχαριστούμε!

  Κορίνα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:31

Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία!! Φυσικά μετράει και ο τρόπος που τα γράφεις!!

  KYRIAKH wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:31

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ.

  Anna27 wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:31

elpizw na kerdisw!

  nantia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:39

ola ta dora einai teleia!!!!!!

  irene wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:49

to 8elwww

  Anthoula wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:51

To dwro einai teleioooooo!!! Makari na eimai mia ap tis tuxeres!!!

  elena wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:52

teleio….

  stella wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 20:55

Kataplhktikh istoria mas gyrnaei pisw kai polu wraio dwro!!!!!!

  ‘Ελενα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 21:01

Και σε ποιόν δεν αρέσει η δαντέλα?:)
Υπέροχο το δώρο της Avon και πόσο μάλλον όλα της τα προιόντα!Hope i’m one of the lucky ones to enjoy it!!

  spitha wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 21:06

teleio!!!!!!

  christina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 21:08

καθε γυναικα εχει το δικο τησ ημερολογιο ομορφιας!

  Δήμητρα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 21:13

Ωραία προιόντα

  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 21:21

Μακάρι να κερδίσω…

  Tatianaki wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 21:21

θέλω πάρα πολύ και εγώ να κερδίσω!!! καλή επιτυχία σε όλους !!!

  ΚΥΡΙΑΚΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 21:25

ΤΕΛΕΙΟ!!!

  PEGGY GOUSKOU wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 21:30

Ευχαριστούμε την AVON για τα υπέροχα δώρα που μας χαρίζει!!!!!!

  ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΛΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 22:01

uperoxo dwro!to thelw!

  sophia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 22:02

to thelo poli kai gia mena kai gia tin kori mou pou hronia polla sas protimame…kali mas tihi,mia fora epitelous…

  ΑΝΘΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 22:09

ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ .ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΡΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΙΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΑΡΩΜΑ ΤΟΥ.ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ .

  Ειρήνη wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 22:16

Καταπληκτικά προιόντα!!! Τα χρησιμοποιώ πολλά χρόνια

  nikh wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 22:18

axxxxxxxxxxxxxxx…einai uperoxo dwro gia kathe gunaikaaaaa!!!!pragmatika epeidh trelainomai gia kalluntika…kai gia makigiaz..an ta tyxw tha trelathwwwww…..sto fulllllllll….tha vafomai olh meraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…me thn AVON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  κal wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 22:26

Καλη τυχη σε ολους!

  αθανσια wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 22:27

εχει ωραια προιοντα και μοναδικες προσφορες

  vili wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 22:35

yperoxoooo….dwrooooooooooo

  ioanna wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 22:50

φανταστικο δωρο.

  EYSTATHIA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 23:04

TELEIO

  χριστινα wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 23:04

το θελω αυτο το δωρο!!!!!!!!!!!

  ΒΑΣΙΛΙΚΗ wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 23:06

ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ!!

  Ευαγγελία wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 23:14

Πολύ όμορφο το δώρο…μακάρι να κερδίσω

  gogo wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 23:40

to thelo

  Katia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 23:46

Einai ola teleia!

  antini wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 23:52

Πρόϊόντα με χαρακτήρα και στυλ!
Καλή επιτυχία σε όλους τους συμμετέχοντες..

  epogia wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 23:52

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΩΡΑΚΙ…

  dina wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 23:55

Poly wraios o diagwnismos… thanks!

  NANTIA wrote @ 17 Ιανουαρίου, 2011 at 23:59

Πολυ ωραίο άρθρο!!!

  ΣΙΛΙΑ wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:02

ΦΟΒΕΡΟ ΣΕΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!

  aggeliki dagdineli wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:06

poli wraio!!!!!kali mas tixiiiiiii!!!!!!

  vicky wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:09

Εκπληκτικό δώρο, φανταστικά προϊόντα, η avon είναι μια πολύ καλή εταιρεία καλλυντικών!!!

  eleni wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:11

θελω και εγω…

  marinakatri wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:14

Me sigkinises vre koritsi mou…. Se euxaristoume gia oles tis prospatheies pou kaneis….. Filia efi…tade

  giota wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:17

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

  tota stathopoulou wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:19

ON AND ON… AVON!

  niki wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:20

thelw na me makigiareis me autin tin paleta i an den uparxei auti i dunatotita na tin kerdisw gia na prospathisw moni mou :P i like like like :)

  fotini wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:32

????????????????????????????????

  Xristina wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:41

pragmatika to thelw k egw!!!!!!!!!!!!!!!! tha trelathw an den to apokthsw….leme!!!!! :-) ))))
(exw afhsei comment kai sthn prohgoumenh selida,katw apo thn fwto me to set)

  ΣΟΦΙΑ wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:44

ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ Η ΔΑΝΤΕΛΑ. ΑΡΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.

  Ελένη wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:45

Πολύ ωραίο…

  ΙΩΑΝΝΑ_90 wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:46

ΟΤΙ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΜΙΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

  annoulaki wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 00:56

ti katapliktiko dwraki!!! makari na eimai tyxeri!! eyxaristoume!! :)

  Μαρινα wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 01:05

Αυτα ακριβως λοιπουν απο το τσαντακι μου.

  markisia wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 01:07

dantela all time clasic

  Marianna Rizou wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 01:07

Eksairetiko arthro! Pragmatika bravo sou!

  joan wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 01:13

good!

  loula wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 01:17

πωπω!! ειναι τελειο!! :) καλη επιτυχια σε ολους!

  vana rokka wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 01:19

polu suginhtikh istoria!

  eudokia iwanna wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 01:28

sas parakaloooooooooooooooooooooooooooooo

  THAMY wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 01:36

ελπιζω να μην αργησα πολυ κ να προλαβω κ γω να κερδισω ενα απο αυτα τα καταπληκτικα σετ

  ΑΙΝΤΑ wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 01:46

ΣΚΕΤΗ ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!

  Φαίη wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 01:58

Τελευταία χρησιμοποιώ πολύ συχνά τα προιόντα της AVON και μπορώ να πω οτί με έχουν αφήσει απόλυτα ικανοποιημένη.Καλή επιτυχία!

  EIRHNH wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 02:33

I WANT…

  margiori wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 09:57

einai teleia!!!

  yiota wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 10:18

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!

  elena wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 11:29

θέλω κι εγώ να κερδίσω!

  MARIANGELA wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 11:33

SUPER το δωράκι! Καλή επιτυχία σε όλες!

  ΞΑΝΘΗ wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 11:42

Πολύ ωραίο δώρο…Τέλειο για καθε γυναίκα…Ευχαριστούμε…

  maria wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 11:59

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ…… ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑVON Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟΟΟΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ……. ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ!!!!!!

  ΕΙΡΗΝΗ wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 12:08

το σετ που μας χαριζεται ειναι υπεροχο!
θα ηθελα πολυ να ειμαι μια απο τις τυχερες!!

  ΝΑΤΑΣΑ wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 12:30

ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΞΕΡΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ AVON, ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ Η ΑΡΧΗ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ

  sofia wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 13:16

GOOD LUCK!!!!!

  OLGA wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 13:16

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ AVON…ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΞΕΡΑ….ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΔΑΝΤΕΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ……..

  maria wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 13:20

πολυ ωραιο αρθρο!!!!!!!!!!!!!!!μακαρι να κερδιζα για να δοκιμαζα και αυτα τα προιοντα!!!!!!!!!!

  mary wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 13:24

i love avon!!!!!!!!!!!!

  ΚΑΛΛΙΟΠΗ wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 13:28

Πολύ ωραίο άρθρο και ακόμα πιο ωραίο το δωράκι!Πάντα τέτοια!

  ΜΑΡΙΑ Χ wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 15:15

Πολυ oμορφα μας τα περιγραφετε ,οπως και οι φωτογραφιες της AVON, μιας αλλης εποχης… μοναδικες και συλλεκτικες , καθως και το δωρακι που επιλεξατε για το διαγωνισμο,μπραβο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ΡΑΝΙΑ wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 17:06

ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ

  vaia wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 17:16

καλη επιτυχια σε ολους

  thanos wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 18:24

Bravo elpizw na kerdisw to dwraki gia tin kopelia mou

  anniw wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 19:36

wraia osa mathame apo to arthro, as ta efarmosoume kai stin praksi..

  xanthi wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 19:43

καταπληκτικές παλιές διαφημίσεις, ωραίο άρθρο και ωραία ιστορία! love avon!

  chrysa wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 19:48

τέλειο δωράκι:)))
καταπληκτικά τα προϊόντα της AVON!
μακάρι να κερδίσω:)

  nikoleta k. wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 22:25

poso teleio dwroooooo!!!!!!!!!polu to thelw!!!!

  vasiliki wrote @ 18 Ιανουαρίου, 2011 at 22:46

ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΔΩΡΟ!!!

  biki wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2011 at 01:16

kalh epitixia se olous!!

  yiota wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2011 at 10:21

panta eixa thn avon se ypolipsi kai twra mou dinetai h eykairia na kerdisw. kali mou epityxia

  kelly wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2011 at 16:36

καλη μου τυχη!

  meg wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2011 at 19:52

foveroooooooooooooo <3

  ΑΘΗΝΑ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2011 at 20:42

like!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Rits wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2011 at 21:32

kaloooooooooooooo!!!!!!!!!!!!

  ΠΟΛΥΞΕΝΗ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2011 at 01:45

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ

  Πόπη Κυριακάκη wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2011 at 13:36

Πολύ ωραία δωράκια!!! Και η ιστορία της δαντέλας πολύ ενδιαφέρουσα!!! Μακάρι να είμαι τυχερή!!! Καλή επιτυχία σε όλες!!!

  nora st. wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2011 at 13:41

katapliktiko doro!!!

  ELENA wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2011 at 16:51

katapliktiko dwro… :) ))

  christina wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2011 at 03:22

Αχ ευχαριστούμε για τον διαγωνισμό, είναι πολύ καλός.!!
Ελπίζω να είμαι τυχερή!

  Δημήτρης wrote @ 29 Ιανουαρίου, 2011 at 20:38

Θα το χαρίσω στη γυναίκα μου!

  vaggelis wrote @ 7 Μαρτίου, 2011 at 22:03

677. Εξαιρετικό δώρο!!!

Your comment

HTML-Tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>