Μοιρασιά. Mοιράζομαι. Μοιραζόμαστε #lovingpuzzle1

Χρόνια τώρα (ας μη μετρήσω..) έχω καταλάβει πως είναι μεγάλη ιστορία να μοιράζεσαι με τον άλλον, τον καλό σου, φίλο σου, γκόμενο, άντρα, μαμά, μπαμπά, αδελφή, αδελφό, ό,τι (βάλε δική σου λέξη δίπλα) κάτι (δεν έχει καμία σημασία τι). Και καταλήγω πως η μοιρασιά σημαίνει στην άκρη το εγώ. Κι είμαστε εμείς. Εμείς, οι στιγμές μας και οι σκέψεις μας. Εμείς, τα όνειρά μας και τα σχέδιά μας. Εμείς, η δουλειά μας, τα άγχη μας κι οι φόβοι μας.
Τα μοιράζομαι όλα μαζί του. Γιατί είναι τέλειο να είναι εκεί στην καθε μοιρασιά περιμένοντας το κομμάτι του. Είναι ωραίο να περιμένεις ότι έχεις δίπλα σου κάποιον που μπορείς να μοιραστείς την όποια βλακεία, τρέλα, αφηρημάδα και διάθεση. Είναι ωραία να μοιράζεσαι φαγητά, αρώματα και βράδυα. Είναι ακόμη πιο ωραίο να μοιράζεσαι παιχνίδια του μυαλού, χρόνο και παράπονα. Είναι μαγεία να μοιράζεσαι αγάπη, δάκρυα και λόγια. Κι είναι όμορφο να μοιράζεσαι και μουσικές, και ταινίες, και βιβλία, και ιδέες. «Έχει μια τρομερή περηφάνεια και αρχοντιά το να μοιράζεσαι», έλεγα στο μπαμπά μου μικρή, παρατηρώντας τον να μοιράζεται με τη μαμά μου καυγάδες και λόγια. Κι όλα όσα μοιράζεσαι είναι απίστευτα υπέροχο. Γιατί μπορείς να το κάνεις.
YΓ1: Μοιρασιά. Είναι όμορφη η μοιρασιά. Είναι γυναίκα. Κι έχει ωραία κίνηση. Κι έχει μια φυσική θηλυκότητα που γοητεύει τους άντρες. Κάθεται πάντα σταυροπόδι και αλλάζει διαρκώς θέση από το κάθισμά της όταν μιλά. Είναι εκφραστική επίσης. Κι ενώ περιμένεις ότι της αρέσει να είναι κυρίαρχη, δημιουργεί σοβαρά προβλήματα αισθήσεων όταν μοιράζεται έτσι απλά αγάπη και δίνει στις αισθήσεις νόημα. Φοράει αυτά τ’ ανάλαφρα, φρέσκα και σχεδόν πάντα καλοκαιρινά αρώματα και δημιουργεί εικόνες μέσα στο χειμώνα. Είναι αυτά τα αρώματα που εκμυστηρεύονται ωραίες στιγμές πάνω σε μια παραλία, εκεί που η ίδια σου δίνει την ευκαιρία να μοιραστείς μια φέτα καρπούζι, ένα φρεσκοχυμμένο χυμό ή απλώς μια ξαπλώστα ή ένα ποδήλατο. Κάπου εδώ, πρέπει να σου προτείνω να την κάνεις φίλη σου.
ΥΓ2: «Θέλει κουράγιο να μοιράζεσαι το ό,τι», μου έλεγε σε κάποια φάση ο μπαμπάς μου. «Θέλει να έχεις διάθεση για ομορφιές αλλιώς κι αλλιώτικες», του απαντούσα. Αυτό λοιπόν μ’ αρέσει. Πολύ. Κι αναδρομικά όταν μπορώ θέλω να το δοκιμάζω. Είναι παρασυρμός να μοιράζεσαι. Δοκίμασέ το!
ΥΓ3: Ώρα να σε παρακινήσω. Και να σου χαρίσω. Να σου κάνω δώρο! Παίξε με το χρόνο,με την ώρα, με το λεπτό και με τη στιγμή. Να εδώ, ένα ρολόι που μετράει στιγμές αλλιώτικες, δηλώνει unisex (οπότε μοιράζεται) κι είναι συγκλονιστικά απλό κι ωραίο (συγκλονιστικά όμως).  Και ξέρω κι άλλα ενδιαφέροντα της προσωπικότητάς του. Ανήκει στο bazaar Guess που βρίσκεις αποκλειστικά και μόνο στο ηλεκτρονικό e-shop Smart Avenue. Κι είναι αδιάβροχο στα 50 μέτρα και έχει 2 χρόνια εγγύηση από τη Guess και μετράει αλλιώτικα το χρόνο (χα).Kι εκτιμάει το χρόνο που τρέχει και προτείνει εδώ και τώρα να επιμεληθείς τους δείκτες ενσυναίσθησής σου και να αφήσεις αμέσως το σχόλιό σου για τη μοιρασιά, το μοιράζομαι ή το μοιραζόμαστε. Κι εννοείται ότι θα έχει μια άλλη αξία το όποιο like. Το share είναι σημαντικό.
ΥΓ4: Εσύ μπορείς να μοιραστείς μαζί του το χρόνο σου κι εκείνος να μοιραστεί μαζί σου στιγμές τύχης. Έτσι κι αλλιώς, η ομορφιά έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον όταν τη μοιράζεσαι. Δέχομαι σχόλια κι ό,τι μέχρι τις 23 Ιανουαρίου (στις 12 το πρωι). Kαι λίγο μετά θα ανακοινωθεί με σχόλιο (κάτω από το τελευταίο) και φυσικά email η μία τυχερή ή κι ο ένας τυχερός, που θα μοιραστεί λεπτά γεμάτα από συναισθήματα. Δέχεσαι;
ΥΓ5: Μαγεύομαι πάντα από τις μοιρασιές. Και λέω εδώ να σου δείξω κι ένα συγκλονιστικό βίντεο, σχετικό με το μοιράζομαι. Πρωταγωνιστές είναι μικρά παιδιά. Κι αυτά πάντα ξέρουν καλύτερα…
Κοίτα ό,τι κι αν κάνεις, να μοιράζεσαι. Κρύβει τρελή ομορφιά όλο αυτό.

την αγάπη μου


#lovingpuzzle: νέα ειδική κατηγορία για αλλιώς κι αλλιώτικες ιστορίες, που περιέχουν τα πάντα, όλα…

update: O διαγωνισμός έχει λήξει και το αποτέλεσμα μπορείς να το δεις με σχόλια, κάτω από τα εκατοντάδες αγαπημένα… Kι όταν κερδίζεις χτυπάει μήνυμα και με email. Ναι;

τα φιλιά μου χχ

Photos source by: 1-derful-black.tumblr, habitualbliss.tumblr





Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

621 σχόλια »

  dorab wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 19:46

υπεροχο ρολοι!

καλη επιτυχια ευχομαι σε ολους!

  Αλκμήνη wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 19:48

Χρόνος, ο πάντα σχετικός. Μαζί του κυλάει, και περιμένοντας τον παγώνει…

  DESPINA wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 19:49

υπέροχο ποστ, υπέροχο δώρο για τον καλό μου, υπέροχο και το βίντεο με τα γλυκά πλασματάκια…

πολλά φιλιά

  ΕΛΛΗ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 19:55

Τελειο το ρολοι!τελειο και ποστ…μακαρι να κερδισω!

  vasw tzim wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 19:56

ειναι τελειο ευχαριστουμε

  ΕΛΙΣΑΒΕΤ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:00

οτι πρεπει για τον αντρα μου,να το κανω σετ με το δικο μου!!!

  Marinouki wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:00

Μη μετράς με το χρόνο….
Μη μετράς με τις λέξεις…
Να μετράς με αυτο που μένει….

  Elena wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:02

Δυστυχώς στην ζωή δεν μας δίνονται όλα απλόχερα και για πολλά πρέπει να πολεμήσεις για να τα καταφέρεις…. Τουλάχιστον μπορούμε να μοιραζόμαστε με αυτούς που αγαπάμε, όλα αυτά που πραγματικά έχουν αξία στην ζωή! Το χαμόγελο, για παράδειγμα, είναι πηγή ζωής και γω φροντίζω να το μοιράζομαι απλόχερα με όσους βρίσκονται γύρω μου…

  antonia k. wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:03

moirazomai =noiazomai kai agapw…..

  Anastasia wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:04

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!!!ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΛΟΓΟΣ!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!

  ΑΓΓΕΛΙΚΗ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:04

Όπως πάντα το κείμενο είναι υπέροχο κ το βιντεάκι ακόμα πιο υπέροχο!Όσο για το δώρο τι να πώ … ακόμα μια φορά μας κακομαθαίνεις !!!

  Despina Andreas wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:04

Το πιο τέλειο είναι να μοιράζεσαι απλές καθημερινές στιγμές με τους ανθρώπους που αγαπάς!! :)

*Υπέροχο το βιντεάκι!!

  ΜΑΓΔΑ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:05

MARESEI

  vaso wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:06

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ, ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΛΟ,ΠΕΡΝΕΙΣ ΚΑΛΟ !!!!!!!!!!!!!!

  antonia k. wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:06

ax ayth h lexh moy vgazei polla synaisthimata…kai mia nostalgia parallhla me thlipsi..makari oloi na moirazan …tote de tha yphrxan kena….

  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΩΡΙΑΚΗ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:07

ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ, Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟΚΤΑ ΑΛΛΟ ΝΟΗΜΑ!!!!!!ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!

  VOULA LAOU wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:08

PANEMORFO ROLOI

  Vicki ki wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:09

Πραγματικά τι θα ήμασταν χωρίς ανθρώπους γύρω μας; Χωρίς αδέρφια να μοιραστούμε τη σοκολάτα μας; Χωρίς φίλους να μοιραστούμε τα ποπ κορν μας στο σινεμά; Χωρίσ γονείσ να μοιραστούμε γιορτέσ αλλα κ προβλήματα κ έννοιες;;; Οπως πάντα τα λες πολύ καλά Εφη μου!

  jo wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:09

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΜΑ!

  DEPI wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:10

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΑΚΙ….

  doris wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:10

Τέλειο ρολοι!!!Καλή επιτυχία!!!!

  debbie89 wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:10

Το πιο τέλειο είναι να μοιράζεσαι απλές καθημερινές στιγμές με τους ανθρώπους που αγαπάς!! :) :)

*Υπέροχο το βιντεάκι!!

  ΜΑΡΙΤΑ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:11

να σας πω πως μοίραζε ο αδελφός μου τα σοκολατάλια μικρός ΕΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ .Οταν όμως έβλεπε το βουνό που είχε δημιουργηθεί στη μεριά του μου έδινα τα μισά .Είνα πολύ σημαντικό να μοιράζεσαι. Εφη σε ευχαριστούμε που μοιράζεσαι τις σκέψεις σου μαζί μας.

  ΣΤΑΥΡΟΣ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:13

Ωραίο ρολόι!

  mairh wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:13

είναι τέλειο… ευχαριστούμε για άλλη μία φορά!

  Nymeria167 wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:14

όταν ο χρόνος μετράει αποστάσεις και τα λεπτά γίνονται μίλια,μόνο εμείς οι δύο βρίσκουμε το δρόμο μας και καταρρίπτουμε κάθε μύθο..»Δεν πειράζει μου αρκει..και μπορώ να περιμένω»..μου είχες ψιθυρίσει σε μία συναυλια.Το πίστεψα,το πιστεύω και θα συνεχίσω να το πιστεύω. :)

  Maro wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:14

Χρόνος ο πάντων πρόγονος… Πίνδαρος

Καλή επιτυχία σε όλες κι όλους!!!

  NatassaK wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:21

Υπέροχο ρολοϊ Εφη μου , τα κοσμήματα δεν τα συμπαθώ όμως στα ρολόγια έχω μεγάλη αδυναμία, καλή μας τύχη

  μαιρη χαρισιαδη wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:24

αν δεν τα μοιραζεσαι δεν εχει «νοστημαδα»… απεραντη ευχαριστιση, πλημυριζεις απο ευτυχια….τελος παντων…. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ!!! ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΙΑ???????????????????

  Μαρία Χαρατσιάρη wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:24

Το βιντεάκι με τα μικράκια πολύ γλυκό!Μάλλον θα πρέπει να το δούν και να πάρουν μαθήματα μερικοί από τους «μεγάλους»……..
Για το ρολόι τι να πώ……θα το μοιράζομαι με τον αγαπημένο μου λέγοντάς του την ώρα!!!!!!!
Χαχαχαχαχα!!!!!Νομίζω ότι πρέπει να ξαναδώ το βίντεο………..!!!!!!!!!!!

  Φωτούλα wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:25

Η μοιρασιά άλλωστε ήταν πάντα από τις καλύτερες διδαχές!

  NADIA wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:25

It’s just perfect!!!

  Litsa Kouklitsa wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:25

Έχω ένα τεράστιο χαμόγελο τώρα…μα πόσο υπέροχο το βίντεο!Τελικά όλα είναι τόσο απλά…τα φιλιά μου.

  Nikos Lou wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:26

Υπέροχο να μοιράζεσαι και ακόμα περισσότερο όταν είναι αμοιβαίο!

  EIRHNH MYT wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:29

… υπέροχο να μοιράζεσαι μικρά και μεγάλα καθημερινά πράγματα και στιγμές με τούς ανθρώπους που αγαπάς …!!

  Xristina11 wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:32

Ο κόσμος θα ήταν τέλειος αν όλοι μπορούσαμε να μοιραζόμαστε…

  demie wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:32

erwtas mou ta rologia!!!!teleio kai to post!!!!wraio na moirazesai wraia pragmata!!!gia na doume…

  Mitsaki wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:32

Υπέροχο ρολόι!!!! <3

  Vivian Giamouridou wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:32

Πιστεύω πως ο χρόνος είναι ό,τι πολυτιμότερο έχουμε σε αυτή τη ζωή και θα σου πω και γιατί… γιατί πολύ απλά δεν αποθηκεύεται, δεν κερδίζεται, δεν δημιουργείται εκ νέου. Για αυτό λοιπόν θα πρέπει να προσέχουμε διπλά σε τι αναλωνόμαστε και αν αξίζει τον χρόνο μας!

Αν κερδίσω, θα χαρίσω το ρολόι σ’ αυτόν με τον οποίο θέλω να περνάω μαζί του ατέλειωτα λεπτά, ώρες, μέρες και νύχτες!

Την αγάπη μου!

  ΜΑΡΙΑ Π. (BeautyGirl) wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:35

Μοιράζομαι θα πει… πως δίνω κάτι απ’ την ψυχή μου… πάντα με όλη τη ψυχή μου! Και είναι ωραίο το συναίσθημα το να μοιράζεις το οτιδήποτε (ακόμα και ένα απλό χαμόγελο) και να παίρνεις την χαρά που ο άλλος λαμβάνει από σένα εις διπλούν!

  xrysa xaziraki wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:36

teleiooooo post apithano roloi……. thn kalinuxta mou…..

  Alexandra wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:36

Είναι πολύ σημαντικό να μοιράζεσαι τις σκέψεις, τις ιδέες και τα όνειρά σου με τους ανθρώπους που αγαπάς!!Αν δεν μοιράζεσαι είσαι μόνος…..

  Niki Beautytipsbyniki wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:36

Ωραίο πράγμα να μοιράζεσαι… και σπάνιο…
Καλή επιτυχία σε όλους μας! Φιλιά πολλά

  ΧΑΡΟΥΛΑ ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:36

┊ ┊  ┊  ┊  ┊  ┊  ┊ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ !!!!
┊  ┊  ┊  ★  ┊  ★  ★
┊  ┊  ☆ 。   ☆
┊  ★★ ★ ☆ ★ ┊ ★★ ★★・。゚・☆・

  Maria wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:38

Very stylish!

  Κώστας Ζαρόγιαννος wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:40

Ο χρόνος είναι αργός για όσους περιμένουν, ξαφνικός για όσους φοβούνται, ατέλειωτος για όσους πενθούν και λίγος για όσους περνάνε καλά. Όμως για όσους αγαπούν ο χρόνος είναι όπως και να έχει τέλειος.
Το να ξέρεις να μοιράζεις και να μοιράζεσαι είναι μεγάλη υπόθεση.

  Xristina11 wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:40

πως θα ήταν η ζωή μας αν δεν μοιραζόμασταν σκέψεις, ιδέες, συναισθήματα…

  Μαρία wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:41

Υπέροχο βίντεο, υπέροχο άρθρο, υπέροχο ρολόι !!! Ακόμα πιο υπέροχο,το να μοιράζεσαι την αγάπη, τα συναισθήματα, το χρόνο σου.

  Christine wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:41

Είναι τόσο ουσιαστικό το να μοιράζεσαι ώστε τίποτε να μην αξίζει χωρίς αυτό. Είτε τη χαρά σου (πολλαπλασιάζεται όταν τη μοιράζεσαι) είτε τη λύπη (πονάς λίγο λιγότερο όταν τη μοιράζεσαι). Άλλωστε υπάρχουμε για να μοιραζόμαστε-στιγμές,βιώματα,ιδέες,συναισθήματα,σκέψεις,όνειρα. Keep sharing,girls (& guys): nothing matters without it.

  Katerina S. wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:42

υπέροχο δώρο!

  Menia wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:43

Tipota apo osa exeis den exei kamia aksia an den exeiw kapoion na to moirasteis…poso alitheia einai auto!Filia polla polla!

  Stavroula Margari wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:43

Είναι υπέροχο! Όπως υπέροχο είναι όταν μοιράζεσαι τη χαρά σου με ανθρώπους που αγαπάς και σε αγαπάνε!!!

  ioanna skalkou wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:44

teleiooooo

  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΓΚΟΥ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:45

Μ αρέσει να μοιράζομαι με ανθρώπους που αγαπάω το ότι! Με τη μαμά μου την κολλητή μου η ακόμα και το αμόρε! Χα!
Πολύ όμορφος διαγωνισμός μπράβο κοριτσάκι!

  Christos Tsikrikoydis-tsikrikas wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:45

καλη επιτυχια σε ολους!

  ΧΑΡΟΥΛΑ ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:46

Αφιερωμενω σε ολους
Γιαντα οταν ειμαστε μαζι του ρολογιου οι
δεικτες
βιαζονται και μικραινουνε οι ωρες και οι νυχτες !!!!!

(¯`’•.¸❤¸.•’´¯)¸.•’´¯)ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ!
❤ (¯`’•.¸(¯`’ •.❤ ¸.•’´¯)¸.•’´¯).
❤ (¯`’•.¸(¯`’•.¸ ❤ ¸.•’ ´¯)¸.•’´¯) ❤.
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤.
(_¸. •’´(_¸.•’´ ❤ ❤ ❤ `’•.¸_)`.

  reaction wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:47

Μεγαλη υποθεση η μοιρασια!μοιραζομαστε απο μικρα με αδερφια,με φιλους τη σοκολατα,το παιχνιδι την ταινια το χρονο μας.
Τον εαυτο μας οσο μεγαλωνουμε…ειναι τοσο σημαντικο και σου προσφερει τετοια αγαλλιαση αν το αγγιξεις :)

  x-tina frag wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:53

οταν μοιραζεσαι τη χαρα, η χαρα διπλασιαζεται…το ρολοι ειναι τελειο!το post οπως παντα μοναδικο..καλη τυχη σε ολους!

  kikokoukla wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:53

Ax efi me petyxaineis kai se periodo foul erwta (4 mines metraw!!) opote ta logia sou …epiasan kateytheian topo :p
Makari na kerdisw ..na metraw omorfes stigmes dipla sto agori mou (alla kai stis files mou kai gia ton eayto mou)

  sofia s. wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 20:54

Οτι μοιραζεσαι σου επιστρεφεται διπλο!

  Σοφία Χωλοπουλου wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:01

Υπέροχο να μοιράζεσαι……..με τους ανθρώπους που αγαπάς!!!!!!!!!! Απλά τέλειο!!!!!

  Γιώργος wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:05

καλη χρονια ,πολυ καλο το δωρο!

  xristina wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:06

teleio doro!!!likeeeeeeeee!!!!

  Λυδία Αναστασιάδου wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:08

είναι το ιδανικότερο να μπορείς να απολαμβάνεις τον χρόνο σου με το άλλο σου μισό…να του αφιερώνεις και να σου αφιερώνεται…αυτή η πράξη αγάπης, συντροφικότητας και απαράμιλλου έρωτα…εγώ με τον σύζυγο μου μετράμε πολλές ώρες «γλυκιάς μοιρασιάς»…όχι πλέον όμως μόνοι μας….συντροφιά πάντα με την 13 μηνών κορούλα μας και την κοιλίτσα μου που φουσκώνει προετοιμάζοντας την αύξηση των μελών της οικογένειας μας…Έφη να είσαι καλά με τις υπέροχες σκέψεις σου…καλή επιτυχία σε όλους….;)

  Morfopoulou Maria wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:10

Αν και δεν είμαι μεγάλη fun των ρολογιών, δηλώνω συμμετοχή κι εγώ μιας και το ρολόι είναι unisex που σημαίνει ότι θα έκανε και για ωραίο δώρο! :)

  Milena Tsamourlidou wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:10

Ειναι υπεροχο να μοιραζεσαι τις απλες και καθημερινες στιγμες με τους ανθροπους που αγαπας.Ευχομαι σε ολους αρμονια και αγαπη!!!

  ΘΑΝΟΣ Α. wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:11

Συν-επίθετη Έφη…είναι σωστή η τοποθέτηση σου…είναι μεγάλη υπόθεση να έχεις την δυνατότητα να μοιράζεσαι…να μοιράζεις τον πολύτιμο χρόνο σου με αγαπημένα και σημαντικά πρόσωπα στην ζωή σου…προσωπικά τον αναλώνω με την γυναίκα μου…και τα μωρά μας…σε ευχαριστούμε για το όμορφο δώρο…

  Dina Constantina wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:16

Πολλές φορές ο χρόνος μας φαίνεται πολυ λιγος – σύντομος ιδιαίτερα οταν έχουμε να δώσουμε πολλα συναισθήματα η υλικά πράγματα. Πάλι άλλες φορές είναι ατελειωτος περιμένοντας την ευτυχια η να περάσει η οποιαδήποτε δυσκολία ,λυπη. Έχοντας όμως ενα τέτοιο ρολόι σίγουρα ο χρόνος που περνάει θα μας φαίνεται πιο όμορφος και ελπίζω πιο αποδοτικος για τον την τυχερή. Μην ξεχνάμε η ευτυχια οταν τη μοιραζόμαστε πολλαπλασιάζεται και τον πονο οταν το μοιραζόμαστε μειώνεται!

  maria wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:20

μια παρτίδα σκάκι η ζωή μας ,άλλοι χάνουμε άλλη την κερδίζουμε ..αξίζει όμως το ταξίδι…

  natasa wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:28

uperoxo dwro……

  Fotini Theodoridou wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:34

Μη μετράς με το χρόνο….
Μη μετράς με τις λέξεις…
Να μετράς με αυτο που μένει….
ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ…

  dafniw wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:48

αχ τι τελειο!!!!!!τικ τακ τικ τακ

  kikh wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 21:54

ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ.ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΔΩΡΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ.

  Mary wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:01

teleio dwro!

  ΦΛΩΡΑ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:03

ΜΕΤΡΑ ΕΣΥ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΜΕΤΡΩ ΤΙΣ ΜΠΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΜΟ!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=15Uz2wQQCTE
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ!!!!!!!!!!

  marakiA wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:10

Το άτομο μετρά το χρόνο και ο χρόνος μετρά το άτομο!!! Υπέροχο το δώρο!!!

  artemis wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:23

Moirazo agapi

  maryl wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:24

μοιρασια δωστα ολα σου τα πλουτη για την αγαπη ετουτη….(σαμπανης+δαντης)

  ΠΩΛΙΝΑ ΜΠΙΒΟΛΑΡΗ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:25

ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΙΝΤΕΟ….ΥΠΕΡΟΧΟ ΡΟΛΟΪ…

  Agapi Dima wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:25

Πολύ καλο δώρο. Ευχαριστούμε!

  giorgos wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:35

ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΡΟΛΟΙ

  Kitty Mprt wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:37

ο χρονος πισω δεν γυρνα

  tinkirbell wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:38

Μοιραζομαι τα παντα εκτος απο το ρολοι αυτο

  tinky bety wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:39

Ο Χρονος ειναι πολυτιμος, το χρημα οχι

  ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:53

Όταν είσαι με αυτήν που αγάπας ο χρόνος δεν έχει σημασία….

  stella wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:53

τελειο δωρο!!!!

  irini wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:57

πολύ όμορφο ποστ!! τέλειο το ρολόι!

  kondilia wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 22:57

teleio gia na vlepoume panta tin ora pou pernaei kai na min anavaloume tipota gia argotera….argotera isos na einai arga!!!

  ioanna wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:02

στις 23 εχει γεννεθλια η κορουλα μου.μακαρι να το κερδισω.αν και ειναι λιγο μικρη να το φορεσει αυτη τωρα θα το κρατησω προς το παρον για μενα……………

  ΜΑΙΡΗ ΣΙΑΧΡΑ wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:12

τι κρίμα ένα τόσο υπέροχο post να με βρίσκει στην ποιο μπερδεμένη φάση της ζωής μου και να την κάνει να δείχνει ακόμα ποιο θολή…ποιος ξέρει όμως πως θα είναι η πορεία ? άγνωστο…………

  theodoros christoforidis wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:13

ωραιο ρολοι

  Alkmini Tsioli wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:15

Ας…..μοιραστώ λοιπόν κι εγώ μαζί σας, την αγαπημένη μου φράση από την ταινία «Into the wild-Ταξίδι στην άγρια φύση»: Η ευτυχία είναι πραγματική, μόνο όταν την μοιράζεσαι!!!

  εφη καραγρηγοριου wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:17

ειναι υπεροχο

  Anthi27 wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:17

Ααα διαφορετικο δωρακι αυτη την φορα….Για να μην ξεχνιομαστε πουθενα..

  olympia wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:28

αύριο έχω αγώνα σκάκι…και παίζω με τα μαυρα!!!τυχαίο; δεν νομίζω!!!!!

  Sissy wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:32

Πραγματικά, το να μοιράζεσαι σε κάνει να νιώθεις Άνθρωπος!

  Συμώνα Δότσικα wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:39

Θα μοιράζομαι τα πάντα με αυτό το υπέροχο ρολόι!!όχι δεν θα το μοιραστώ με κανέναν άλλον!!!

  katerina wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:50

πολυ ωραιο..καλη επιτυχια σε ολους..

  Antriana..Io wrote @ 19 Ιανουαρίου, 2013 at 23:51

to poso oraia pragmata moirastika me tin omada xorou mou, den perigrafetai!! To na moirazesai einai deigma alliotikis energeias! deixnei pathos, neuro, entasi, meraki kai diathesi gia zoi. Apo poli mikri elega oti o anthropos den einai ftiagmenos gia na kanei ola monos tou ki oso megalono epalitheuetai!! Teleio keimeno Efi….apla katapliktiko!! :) :) kalo bradiiiiiiiiiii

  MARIA FOTOPOULOU wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 00:04

Ότι μοιράζεσαι αποκτά μεγαλύτερη αξία και σημασία,ο χρόνος η αγάπη τα χαμόγελα η σκέψη! Σ΄ευχαριστούμε για άλλη μια φορα!

  marialena wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 00:47

Εννοείται πως δέχομαι! :P Πόλυ όμορφο δώρο! Καλή τύχη σε όλους! :)

  Ma Ker wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 00:57

Δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα από το να μοιράζεσαι!Συναισθήματα,χρόνο,αντικείμενα!Για άλλη μία φορά μοιράστηκες μαζί μας τις σκέψεις σου,αλλά και ένα υπέροχο δώρο!Ευχαριστούμε!

  evi geo wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 01:11

ax agapw ta rologia an k o xronos me lupei pisteuw pws ontws einai gluptis twn an8rwpwn paraforos… (syggnwmi gia ta greeklish alla o upologistis xalase)

  kyriaki k. wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 01:19

Υπέροχο κείμενο…Υπέροχο vido!! όπως πάντα!!!

  Anastasia wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 01:19

apla perfect!!!

  χαρα wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 01:38

υπέροχο ποστ, υπέροχο δώρο ,Ευχαριστούμε!

  dora wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 01:51

like……..

  Olga P wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 02:05

το να μοιράζεσαι είναι καταπληκτικό!

  kaitlyn wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 02:58

Τέλειο δώρο! Καλή μας επιτυχία!

  ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 05:35

υπέροχο Post!με συγκίνησες!τι πιο σημαντικό από το να μοιράζεσαι τα πιο σημαντικά ως τα πιο ασήμαντα?μπράβο σου!φοβερό ρολόι!

  androul wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 08:49

Είναι πολύ ωραίο!

  alexandra wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 09:05

έπεσες διάνα, είμαι 16 χρόνια με τον συμμαθητή μου, πρώτη μου αγάπη, φίλο μου και σύζυγο μου φυσικά, είναι όλα αυτά που περιέγραψες….

  tasos wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 09:09

to roloi ta spaei…

  Claire G wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 09:39

Είναι πολύ ξεχωριστό και ωραίο να χεις βρει κάποιον να μοιράζεται το ότι. Εγω αυτό θα το πω απλά…. Ευτυχία!

  Redvpower wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 09:45

Πάντα δίνετε υπέροχα δώρα!

  μαρια δασκαλακη wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 10:47

ερωτευμενη με το χρονο και ο,τι κρυβει για να φερει μαζι του καθε μαγικη στιγμη!!!

  Εύη Μαγγανάρη wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 10:54

Μοιραζόμαστε το ότι και αν το κερδίσω θα του κάνω το Χριστουγεννιάτικο δώρο που δεν κατάφερα .. χαχαχ

  Trelli Arxi wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 10:58

Πολύ όμορφο! Οτι πρέπει για μοιρασιά!

  Alemar Marlex wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 11:01

Απο μικρη μου άρεσε να μοιράζομαι ό,τι είχα στις τσέπες μου, στο σπίτι μου, και κυριότερα στην καρδιά μου! Κάποιος, κάποτε, με δίδαξε να μην κρατάω πράγματα για τον εαυτό μου, γιατι όλα είναι εφήμερα..
Πιστεύω ότι όταν δίνεις, μετα σίγουρα όλα σου έρχονται πίσω διπλά. Δίνω αγάπη και παίρνω, δίνω συναισθήματα και μου γυριζονται πίσω με τον πιο γλυκο τροπο. Αλλα και να μην έπαιρνα, πάλι δεν θα με ένοιαζε.. Σημασία έχει να μοιράζομαι και ας μην παίρνω πάντα!
Με αυτη την παρέα, αυτο έγινε πολυ έντονο, μοιραζόμαστε κάθε είδους χαρα, λύπη και είναι ωραίο!
Το ρολόι είναι τέλειο και οτι πρέπει να μετραω το χρόνο -αυτο τον κολλητό φίλο- μαζι σου, μαζι με όλα τα ομορφοκοριτσα του Beauty Diaries!

  ΣΟΦΙΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 11:05

ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΑΞΕΣΟΥΑΡ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΩ!!!

  Sophie wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 11:11

sharing is caring!!

  elenalda wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 11:13

emena twra teleutaia o mpampas mou me leei «arxontopaido» gt moirazomai polu,xarizw(gt dimiourgw) kai m leei na meinw panta etsi ki egw tou lew pws de mporw na kanw k alliws…etsi einai pio wraia !!k otan moirazomai m aytous pou agapw einai poly wraia !!!!!!!to roloi eksairetiko dwro kai thelw polu kairo na kanw ena tetoio dwro kai de polumporw alla de peirazei!eyxaristoume pou mas skeftesai gia alli mia fora osous de stathikame tyxeroi gia na ftiaksoume malli-parisi kai mas kaneis na pisteyoume k na elpizoume kai na perimenoume pws tha moirastoume kati,otidipote!ta filia mou,mia omorfi kuriakatiki kalimera !!!!!

  mirella droutsa wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 11:28

Kali mas epityxia dolls!

  σουλα wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 11:45

μπορούμε να μοιραζόμαστε με αυτούς που αγαπάμε, όλα αυτά που πραγματικά έχουν αξία στην ζωή!

  Marina A wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 12:00

ωραίο ρολόι!

  Vivian wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 12:10

Ναιτο να μοιράζεται κανείς δίνει άλλη αξία στις στιγμές. Καλημέρα., να έχεις μια όμορφη Κυριακή!

  nikos madias wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 12:25

ΩΡΑΙΟ ΡΟΛΟΙ

  Καραγιαννάκης Αιμίλιος wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 12:28

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΑ !!!

[...] Για να λαβετε μερος στην κληρωση επισκεφθειτε αυτη τη σελιδα [...]

  Efi wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 12:32

το καλυτερο δωρο για τον μπαμπακα μου που καθημερινως μου κανει τα χατηρια και μ αγαπα απεριοριστα και χωρις ανταλλαγμα και εγω με την σειρα μου τον ανακηρυσσω αντρα της ζωης μου, τον ενα και μοναδικο που τον αγαπω οσο του αξιζει :)

  athina s wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 12:46

τι ωραία που τα γράφεις! ο τρόπος που συνδέεις το θέμα είναι μαγικός έχει μια τόσο γλυκιά, νοσταλγική διάθεση κάθε φορά που σε ταξιδεύει!ευχαριστούμε!

  apostolos wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 12:48

teleio doro like

  ΟΛΓΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 12:55

Υπέροχο ρολοι!!!

  haris wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 12:57

apistefto!!!!kalh tyxh se olous!!!

  Natasa wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 12:58

ο χρόνος … δε σταματάει ποτέ!

  DESPOINA wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:10

φανταστικο!

  Sophie wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:11

Τέλειο ρολόι!

  edm wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:12

τέλειο… ευχαριστούμε

  ami wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:14

uperoxo roloi!!kalimera :)

  Georgia Vass wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:14

teleio!!!!!!!

  Xanthi wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:15

Τέλειο ρολόι . Καλη επιτυχία σε όλους μας!1

  Ευαγγελία wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:16

Είναι ευτυχία να έχεις δίπλα σου αγαπημένους ανθρώπους για να μοιράζεσαι,κυρίως στιγμές και γέλια, που είναι και τα πιο σημαντικά!!!

  grigoria wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:17

τέλειο ρολόι!!!

  Μαρία wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:18

τρελειο….

  ΑΘΗΝΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:23

τελειο δωρο μακαρι να το κερδισω για να το κανω δωρο στον αντρα μου …τοσα χρονια δεν του εκανα ποτε ενα ρολοι ,θα ειναι μια ευτυχισμενη στιγμη που θα του μεινει αξεχαστη

  Antoniofacaldo wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:24

τελειο δώρο !

  eleni dot wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:26

Iperoxo dwro!

  sissi K wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:26

ότι πρέπει για μενα και τον άντρα μου!:)

  Δέσποινα Ν. wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:27

Πόσο ωραίο είναι να μοιράζεσαι ό,τι κι αν θέλεις να μοιραστείς, από λίγα λεπτά ώς τη ζωή σου ολόκληρη!

  Ελισάβετ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:28

Τέλειο δώρο και εγώ αν το κερδίσω, θα το χαρίσω. Είναι ωραία να μοιράζεσαι!

  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΓΓΕΝΙΔΟΥ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:29

ΤΟ ΚΑΘΕ ΡΟΛΟΊ΄ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΗΜΑΔΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ!!!

  αφροδιτη wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:30

o xronos einai gia na pernaei ,alla kai na pernas
kala me osous agapas!!!

  NIKOS wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:35

Υπέροχο ρολόι..!!

  Fenia Xris wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:35

πολύ όμορφο ρολόι!

  Jo M wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:37

Το μοίρασμα είναι ζωή και όχι επιβίωση. Καλή μας τύχη

  Χάρης wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:38

τέλειο δώρο

  Evi wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:46

Τελειο post,υπεροχο δωρο!

  ANTONIA KANABOY wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:49

teleio doro

  ΧΡΥΣΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:49

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΘΕΛΩ!

  ΧΡΙΣΤΙΝΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:49

Τέλειο δώρο!!!

  Elian wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:52

πολύ ωραίο δώρο και αγαπω πολύ αυτή τη μάρκα!!

  Georgia wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:53

…πάντα προσπαθώ να βρίσκω χρόνο να μοιράζομαι!!!! Ο χρόνος αυτός δε πάει ποτέ χαμένος ….πάντα βγαίνεις κερδισμένος!!!

  giannis wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:53

teleio..

  kathy wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 13:54

Ωραιο δωρακι

  despoina foteinou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:00

ο χρόνος … δε σταματάει ποτέ…

  ΙΩΣΗΦ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:01

Τέλειο!!!

  GIANNIS wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:01

Καλή τύχη σε όλους!

  ioanna21396 wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:02

Super!!

  Dina wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:04

Το να μπορείς να μοιράζεσαι, σε κάνει να μπορείς να χαίρεσαι, να συγκινείσαι, να αγαπάς, να ενδιαφέρεσαι και τελικά…να ζεις!!!

  Νικολέττα wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:08

Τέλειο!

  ELENIKARD wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:09

τι καλυτερο απο το να μοιραζεσαι πραγματα!

  cathy wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:10

υπεροχο ποστ, τελειο το δωρο… :)

  ΠΕΓΚΥ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:10

Υπέροχο δώρο! καλή επιτυχία σε όλους!

  KALLIOPEAN wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:10

τελειο το δωρο σας!

  STELLAKAM wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:12

Yπεροχο το να μοιραζεσαι πραγματα.

  MARIAAN wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:14

ο,τι δινεις ,παιρνεις.

  Στέλιος wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:14

Πολύ καλό.

  ARHS wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:15

teleio!

  βασιλης wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:16

τελειο…

  STAMATITSA wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:16

φανταστικο!

  Polinaki wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:20

Συγχαρητήρια για το κείμενο! Το να μπορεί κάποιος να μοιράζεται, αυτό λέει πολλά για το χαρακτήρα του. Να μοιράζεται συναισθήματα, σκέψεις, χρόνο, ακόμα και υλικά πράγματα με άλλους που τα έχουν ανάγκη!

Ευχαριστούμε για το δώρο!

  μαργαρις wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:20

πανέμορφο και εκλεπτυσμένο! καλη επιστυχία σε όλους

  vaso pap wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:22

ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΔΩΡΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.

  Demitra wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:23

Φανταστικό!!!Πολύ ωραίο άρθρο….

  vaso b wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:29

ΠΑΝΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΣΑΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ.

  anna kaimaktsidou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:31

perfect gift!

  eeelena wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:31

Το να μοιράζεσαι στην αγάπη δεν σημαίνει να κρατάς λογαριασμό για το ποιος κάνει τι ή ποιος κάνει τα περισσότερα. Θα υπάρξουν φορές που θα πρέπει να δώσουμε περισσότερα απ’ όσα θα πάρουμε κι άλλες που θα πάρουμε περισσότερα απ’ όσα θα είμαστε σε θέση να δώσουμε.

  Stella Harakopoulou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:42

Πάντα όλα όσα φράφονται σε αυτο το forum ειναι καταπληκτικά και ενδιαφέροντα!!Καλή επιτυχία σε όλους μας τέλειο το δωράκι!!

  ΑΡΤΕΜΙΣ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:43

ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!

  maria wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:44

τελειο δωρακι!καλη επιτυχια!!!!

  ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:47

Ο χρόνος χαράζει τα πρόσωπά μας με όλα τα δάκρυα που δεν χύσαμε.
Υπέροχο δώρο!

  κατερίνα wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:47

πολύ ωραίο δώρο!!!Καλή επιτυχία!!!

  Ελευθερία Σχίζα wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:48

μάλλον ιμου χρειάζεται για να μετράω πολλά.! απο που να αρχίσω? όλη την μέρα το ρολόι κοιτώ για να ξυπνήσω…..για να πάνε τα παδιά σχολείο, για να γυρίσουν απο το σχολείο..γιατι κακά τα ψέμματα μακριά τους …νιώθω μόνη. ..για να γεμισω με φιλιά τον άντρα μου όταν γυρίζει σπίτι..και τέλος για να ακουμπήσω το χέρι μου στο μαξιλάρι…και να αποκοιμηθώ ακούγοντας το τίκ τάκ…τικ τάκ….¨))

  Παναγιώτης wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:52

the time is now!!

  titimanou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:52

υπεροχο δωρο!!!

  αννυ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:55

θ’ αρέσει πολύ και στον άντρα μου! θα το φοράμε κι οι δυο!

  Dora Kyr wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 14:58

Time flies…………..!!!!!!!

  kostas wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:03

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

  Μυρτω wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:03

Ο χρονος ειναι το μονο πραγμα που δεν θα σε απογοητευσει ποτε. Παντα κυλαει, οτι και αν κανεις και οσο και αν θελεις να τον σταματησεις, να τον προχωρησεις η να τον γυρισεις πισω…

  venetia wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:06

υπέροχο δώρο από μια υπέροχη γυναίκα.. σε ευχαριστούμε!!

  ΝόραDal wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:07

τελειο μακαρι να κερδισω ;)

  eirini wt wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:11

«Μην κοιτάζεις το ρολόι, κάνε ό, τι κάνει. Προχώρα.» Sam Levenson.
Το διάβασα, μ ‘άρεσε. το μοιράστηκα. :)

  Deppie wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:11

Ειναι στ’ αληθεια ωραιο το να μοιραζεσαι… δινεις κατι απο τον εαυτο σου στον αλλο, και ταυτοχρονα κανεις λιγο «στην ακρη» τον εαυτο σου…..Δεν τα θελεις ολα μονο για σενα…….

  ΑΘΗΝΑ ΛΑΒΔΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:13

ΠΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ!!ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΥΣ!!! Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥΧΡΩΜΗ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ!!

  Eirini R wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:26

πολύ ωραίο,λιτό κ κομψό!!

  demmy wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:28

ποσο τελεια λογια????καλη μας επιτυχια!

  DANAE wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:34

τελειο δωρακι!καλη επιτυχια!!!!

  Έφη wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:34

Το δωρακι σας ειναι καταπληκτικο! καλη επιτυχια σε ολους μας!!!

  stergenius wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:35

Υπέροχο βίντεο!! Ευχαριστούμε για το δώρο!

  kerasaki1 wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:37

φανταστικό το ρολόι!!Καλή μας επιτυχία

  Μαρια wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:41

Τι ωραια που τα λες μωρεεεεε!!!!Με ταξιδεψες παλι!!!!Πολυ ωραιο το ρολοι!!!!!

  vicky stavridou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:46

teleio dwro!!!

  tsopi wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:47

Polu omorfo dwro!!To thelw!!!

  Irini Tsimbrou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:49

yperoxo dwro gia ton antra mou! k exei k ta genethlia tou se liges meres! k gia mas o koinos xronos einai polytimos!

  ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΙΒΟΛΑΡΗ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 15:58

ΥΠΕΡΟΧΟ ΡΟΛΟΪ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ…ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΜΑΣ!

  ΔΗΜΗΤΡΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:04

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!

  NIko wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:05

τελειο!

  ειρηνη νουαρακη wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:07

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ!!!!!!!!!

  Μαρία Μανασή wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:07

Το να μοιράζεσαι στην αγάπη σημαίνει τα πάντα. Ο χρόνος δεν σταματά ποτέ και αντί τον πολεμάμε καλύτερα να συμφιλιωθούμε με στυλ!!!!!!

  γιωτα παναγιωτοπουλου wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:10

ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ…ΧΑΜΕΝΗ!!!

  vanessa wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:12

iperoxo dwro!!!

  ΞΑΝΘΗ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:13

ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ!!!!!!!!!!!!

  ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ. wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:17

Κι ένας νέος είπε,
-Μίλησε μας για τη φιλία.
Κι εκείνος αποκρίθηκε λέγοντας:
-Ο φίλος σας είναι η εκπλήρωση των αναγκών σας.
Είναι το χωράφι που εσείς σπέρνετε με αγάπη και θερίζετε με ευγνωμοσύνη.
Και είναι το τραπέζι σας και το παραγώνι σας.
Γιατί πηγαίνετε στο φίλο με την πείνα σας, και τον αναζητάτε για τη γαλήνη σας.
Όταν ο φίλος σας εκφράζει τις σκέψεις του, δε φοβάστε το όχι στη δική σας σκέψη, ούτε αποσιωπάτε το ναι.
Και όταν εκείνος είναι σιωπηλός, η καρδιά σας δεν παύει για ν’ ακούσει την καρδιά του.
Γιατί στη φιλία, όλες οι σκέψεις, όλες οι επιθυμίες, όλες οι προσδοκίες γεννιούνται και μοιράζονται χωρίς λέξεις, με χαρά που είναι άφωνη.
Όταν χωρίζεσαι από το φίλο σου, δε λυπάσαι, γιατί αυτό που αγαπάς πιο πολύ σ’ αυτόν μπορεί να είναι πιο φανερό στην απουσία του, όπως ο ορειβάτης βλέπει πιο καθαρά το βουνό από την πεδιάδα.
Και μη βάζετε κανένα σκοπό στη φιλία εκτός από το βάθαιμα του πνεύματος. Γιατί η αγάπη που γυρεύει κάτι άλλο εκτός από την αποκάλυψη του δικού της μυστηρίου δεν είναι αγάπη παρά ένα δίχτυ που ρίχνεται στη θάλασσα και μόνο το ανώφελο θα πιάσει.
Και δίνετε το καλύτερο εαυτό σας στο φίλο σας, αφού θα γνωρίσει την άμπωτη του κυμάτου σας, δώστε του να γνωρίσει και την παλίρροιά του.
Είναι ο φίλος σας κάτι που θα έπρεπε να γυρεύετε όταν έχετε ώρες που θέλετε να σκοτώσετε;
Καλύτερα να γυρεύετε το φίλο σας πάντα όταν έχετε ώρες να ζήσετε. Γιατί έργο του φίλου σας είναι να εκπληρώσει τις ανάγκες σας, αλλά όχι να γεμίσει το κενό σας.
Και μέσα στη γλύκα της φιλίας κάνετε να υπάρχει γέλιο, και μοίρασμα χαράς.
Γιατί στις δροσοστάλες των μικρών πραγμάτων η καρδιά βρίσκει την καινούργια αυγή της και ξανανιώνει.

Απόσπασμα από το βιβλίο «Ο Προφήτης» του Kahlil Gibran

  nikoleta wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:21

ena panemorfo dwro gia na moirastw me ton antra mou!!

  katerina x wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:22

το να μπορείς να μοιράζεσε είναι πραγματικά χάρισμα.

  ΓΙΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:24

ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣ!!!!

  eirini23 wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:24

einai toso wraio na moirazomaste aples kathimerimenes mas stigmes…..
kali epituxia se olous!

  rafaela wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:26

maresei

  Andreas wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:27

super dwro!kali mas tyxi!

  ΕΛΕΝΗ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:29

TO SITE ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ SUPER ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΟ!!!!

  stella wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:29

teleiooooooooooooooooooooooooooooooooooo

  Gianna K. wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:31

Tελειο δωρο!

  Georgia Mitsopoulou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:54

Μοιράζομαι= Νοιάζομαι..!!Καλή επιτυχία σε όλους..!!

  Anastasia wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:57

Υπέρονο δώρο όπως πάντα!

  nikol wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 16:57

τελειΑ

  filio wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:01

το να μοιραζεσαι πραγματα με καποιον που εσυ θελεις ειναι ωραιο το να μοιραζεσαι τον χρονο σου ειναι ακομη καλυτερο!!

  KALLIOPE BALADIMA wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:02

ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ «ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ», ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ. ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΟΤΙΝΕΣ.

  Ανδριάνα wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:02

Ο κόσμος υπάρχει μόνο όταν τον μοιράζεσαι!
δεν χάνεις κάτι εάν μοιραστείς κάτι με κάποιον άλλον, αντιθέτως κερδίζεις !!!! ;)

ΚΑΛΉ ΕΠΙΤΥΧΊΑ!!!!

  Maria Voulgari wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:03

Καλή επιτυχία! Πολύ όμορφο δώρο!!

  Giota Kravarioti wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:05

Υπέροχο ρολόι,εύχομαι να σταματά το χρόνο όταν βρίσκομαι με τον αγαπημένο μου!!!!

  Αννα wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:10

Ευχαριστούμε πολύ και για τα αρθρα σου και για τα δωράκια σου!

  Stella wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:11

Το να μοιραζεις χρόνο και στιγμές είναι το καλύτερο δώρο που μπορείς να προσφέρεις. Ετσι γεμίζεις όλο σου το είναι και προσφέρεις γύρω σου ευτυχία ..

  Σαββούλα wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:11

Εσείς ξέρετε να μοιράζεστε τον χρόνο σας με εμάς , όπως ξέρετε και από δώρα!

  anastasia wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:16

αχ αυτος ο χρόνος…αλλές φορές κυλάει σαν νερό, τις στιγμές που δεν θέλεις και άλλες πηγαίνει τόσο αργά…το μόνο σίγουρο δεν γυρνάει πίσω για αυτό ας χαιρόμαστε τη κάθε στιγμή!!!!!!!!!καλή μας επιτυχία!!!!!!

  ΠΑΝΑΓΗΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:18

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΠΡΟΛΟΙ GUESS

  Βίβιαν wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:19

Υπεροχο ρολοι, σε ευχαριστουμε, παντα ωραια δωρα!!!!!

  kostas wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:22

Καταπληκτικα λογια,υπεροχο ρολοι!

  Theodora wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:22

ευχαριστούμε που μας γεμίζεις με όμορφες σκέψεις!!

  eleytheria wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:23

!!!!likeee!!!

  Eleni Kadigkou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:30

Και εγώ λοιπόν δεσμεύομαι πως αν το κερδίσω θα το μοιράζομαι με το έτερον μου ήμισυ!Είναι ωραίο να μοιράζεσαι και ειδικά αυτή την εποχή το έχουμε όλοι ανάγκη,από συναισθήματα και ιδέες μέχρι υλικά αγαθά και σκέψεις!

  eirini wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:35

teleio….

  ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:38

Υπέροχο ρολόι!!!

  Ανναστέλλα(Decofairy) wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:43

Kαι κάπως έτσι κάνεις το χρόνο φίλο <3

  Ρουλα wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:44

να κοιτας το χρονο να κυλαει….να σε παρασερνει..και να τον μοιραζεσαι με αυτους που αγαπας….

  pagratios wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:44

Τα μοιράζομαι όλα μαζί του. Γιατί είναι τέλειο να είναι εκεί στην καθε μοιρασιά περιμένοντας το κομμάτι του. Είναι ωραίο να περιμένεις ότι έχεις δίπλα σου κάποιον που μπορείς να μοιραστείς την όποια βλακεία, τρέλα, αφηρημάδα και διάθεση

  mpela wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:45

«Έχει μια τρομερή περηφάνεια και αρχοντιά το να μοιράζεσαι», έλεγα στο μπαμπά μου μικρή, παρατηρώντας τον να μοιράζεται με τη μαμά μου καυγάδες και λόγια. Κι όλα όσα μοιράζεσαι είναι απίστευτα υπέροχο. Γιατί μπορείς να το κάνεις

  arsenis wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:46

like

  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:47

ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

  kwnstantina wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 17:58

φανταστικό ρολόι!!!!

  ΤΖΟΥΛΙΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:01

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

  EBITAKI wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:04

SUPER

  λευθερης wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:05

ΚΑΛΗ>>ΤΥΧΗ>>για..το..ΥΠΕΡΟΧΟ..!!..»"))))))))

  vasiliki wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:13

τελειο!

  ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΤΣΙΚΟΥΡΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:31

εχω κ γενεεεεθλιαααααα (πλζ γκαντ)

  villie wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:34

ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΛΥΠΗ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΟΤΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ!!!

  Sonia P wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:40

Το πιο σημαντικό είναι να μοιράζεσαι τη ζωή σου αλλά να μη μοιράζεις τον εαυτό σου. Να μοιράζεσαι όμορφες στιγμές και όνειρα χωρίς το φόβο της εκμετάλλευσης. Το χρόνο μας τον έχουμε μοιράσει λάθος και τον χάσαμε όπως και το τρένο πολλοί! Τα φιλιά μου σας τα χαρίζω!

  maria wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:46

ναι … να μοιραζεσαι με τους αγαπημενους σου σου δινει αγαπη, δυναμη και αισιοδοξια

  ΛΙΝΑ K wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:47

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ!!!

  Tζένη Δουλούδη wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:56

Πολύ ωραίο δώρο!

  ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΑΚΗ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 18:59

ωραίο!!!!!!!!

  Roula wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 19:02

Συγχαρητήρια, ακόμα ένα υπέροχο δώρο!!!!!!!!

  Katerina Kat wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 19:19

Υπέροχο το ρολόι!!και άκρως απαραίτητο!!!

  Aντωνία wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 19:23

Με το πρόγραμμα που έχω αυτή την εποχή πνίγομαι στη δουλειά..Ευτυχώς με αυτό το ρολόι θα μπορώ να είμαι συνεπής σε όλα μου τα ραντεβού! Επιτέλους και κάτι θετικό!! Μακάρι να γίνει δικό μου!!

  DIA wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 19:33

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΚΥΛΑ ΣΑΝ ΤΟ ΝΕΡΟ …. ΑΣ ΜΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΑΓΟΝΑ!!!

  christina klossopoulou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 19:33

ΧΡΟΝΟΣ και ΕΥΤΥΧΙΑ…..
ΧΡΟΝΟΣ και ΣΤΙΓΜΕΣ…..
Τελευταία θυμώνω πολύ με το «χρόνο»….όταν έρχονται στιγμές ευτυχίας, στιγμές που μοιράζεσαι τη ζωή σου με με κάποιον που αγαπάς, ο χρόνος τρέχει γρήγορα
Και όταν η καθημερινότητα σε κουράζει, όταν οι υποχρεώσεις κάνουν ουρά από πίσω σου, τότε ο χρόνος κυλάει
α ρ γ ά…Π Ο Λ Υ Α Ρ ΓΑ!

  ΤΖΕΝΗ ΜΕΛΙΑΔΟΥ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 19:38

ειναι τοσο ομορφο, κ θα του δειξω κ εγω τις ομορφες στιγμες μου…

  Peter Petran wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 19:54

δεν βλέπω την ώρα να… κερδίσω αυτό το υπέροχο ρολόι!!

  konstantina kyr. wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 19:54

den yparxei tipota wraiotero apo to na moirazomaste…kyriws sunaisthhmata!

  Αρετή Ευσταθίου wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 19:55

Η ζωή δεν έχει νόημα αν δε μοιράζεσαι!
Είναι σπουδαίο να μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου με τους άλλους, τα καθημερινά σου νέα, ένα λάθος που έκανες, ένα γεγονός που σε στεναχώτησε, κάτι που σε έκανε να γελάσεις-να χαρείς! Όποιος δεν ξέρει να μοιράζεται … δεν ξέρει να ζει!
Καλή μας επιτυχία! Αν κερδίσω, σίγουρα θα μοιραστώ αυτή τη χαρά ….

  Vicky wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 19:58

Τέλειο δώρο !!

  ΣΟΦΙΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:00

poly kalo.

  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:01

τελειο δωρο για τον αντρα μου!!!

  fannie wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:05

ομορφο!! ^_^
ν’ αγαπας και να μοιραζεσαι… οσο για το χρονο, αυτος δεν περνα, απλα συνεχιζεται… :)

  antia wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:06

like

  Γιώργος wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:14

Όταν μοιράζεσαι το χρόνο σου με τα αγαπημένα σου πρόσωπα,τότε η ζωή κυλάει όμορφα!

  μιχαηλιδου γεωργια wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:15

ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ!

  Katerina Koutsosimou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:16

Ο χρονος που περνας με ατομα που αγαπας ειναι υπεροχος οσο λιγος και να ειναι!!

  karakatsani chrisoula wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:17

i like it

  litsa th wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:18

Το να μοιραζεσαι στιγμες οικογενιακες η αξια ειναι ανεκτιμητη!!!!!!!

  Danai wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:20

Ποσο χαιρομαι καθε φορα να διαβαζω κατι καινουριο απο σενα!!και να σκεφτομαι οτι μπορει καποια στιγμη ενα απο τα τελεια δωρακια σου να τα κερδισω εγω!!:D φιλακια!!!

  ελενη wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:23

πολυ καλο το ρολογακι!θα το φοραγα ανετα!

  αργυρω wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:32

telioooooooooooo:)
ty

  pepinina wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:39

καταπληκτικό δωρο και υπέροχα λόγια

  ΟΛΓΑ ΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:41

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΟΟ

  Αντιγόνη Παπαδοπούλου wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:51

Υπέροχο δώρο.

  Elli V. Petsanidou Chatzi wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:52

I need some time!!!

  evangelia wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:57

τελειο για εμενα που παντα αργω

  ΚΑΛΛΙΟΠΗ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 20:58

Ευχαριστούμε που μοιράζεσαι το δώρο αυτό μ’ εμάς!

  helene wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:01

giati oxronow einai xrima

  Roula Keseroglou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:02

einai uperoxo na moirazesai ….poso mallon me anthrwpous pou agapas…….. h alhtheia einai pws prin ligoo kairoo logo epeteiou ithela na tou parw dwroo ena roloi gt einai poluu omorfo na foraei roloi dn kserww alla einai kati p prosexw k maresei !dn katafera na tou to parww k vlepw twra apo thn neraida efh k autoo to dwroo!!yperoxo aplaa…….. k sta aplaa einai oi omorfies !!!!!!!!!! se euxaristoume k fusikaa like share pantouuu!!!

  monika wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:03

αγαπημένη εταιρεία, αν και πολλές φορές οικονομικά απλησίαστη… εξαιρετικό το ρολόϊ, ευχαριστούμε!

  Ειρήνη wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:03

Ena roloi Guess einai oti xreiazomai….gia na min xanw pote tin aisthisi tou xronou……!!

  ΘΑΝΟΣ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:06

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!

  vasoula wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:08

και τί δε θα έδινα τώρα να μπορούσα να ξαναμοιραστώ με αυτόν που έδιωξα από δίπλα μου…

  Myrsini wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:10

Πολύ καλό!

  katerina katerinaki wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:14

IPEROXOOOOOOOOOOOO

  Lina Samartzidou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:17

Λατρεύω να μοιράζομαι, τα πάντα, από το πιο μικρό & ασήμαντο μέχρι ό,τι βάζει το μυαλό σου… και δεν περιορίζομαι στον καλό μου, θέλω να μοιράζομαι με όλο τον κόσμο, η ευχαρίστηση είναι απίστευτη! Βέβαια, για να είμαι ειλικρινής, υπάρχουν και πράγματα που κρατάω για εμένα :-)

  georgia wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:25

ωραιο!!!

  Δήμητρα Κιορπέ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:35

Eίναι όντως όμορφη η μοιρασιά….. Ευχαριστούμε για ακόμα μια φορά για το όμορφο δώρο σας!

  ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:37

μου αρέσει να μοιράζομαι το χρόνο μου με την οικογενειά μου αλλά και με το αγόρι μου, οι φιλικές επαφές είναι επίσης σημαντικές! Με το χρόνο τα πάω καλά όσο αναφορά την έγκυρη προσέλευση στις διάφορες υποχρεώσεις… κατα τα άλλα αυτός κυλάει και εγώ τρέχω απο πίσω τις περισσότερες φορές λέγοντας πόσα πολλά πράγματα θα έπρεπε να κάνω αλλά δεν «πρόλαβα»!!!!!! Ελπίζω να κερδίσω αυτό το υπέροχο ρολόι το οποίο ταιριάζει τέλεια με το στυλ μου!!!!!

  scarlet rose wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:37

H χαρα ειναι διπλη,τριπλη,τετραπλη, πολλαπλη οταν τη μοιράζεσαι!

  dora.dk wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:41

ειναι ωραια να μοιραζεσαι τα παντα, συναισθηματα,πραξεις, καταστασεις….. σε κανει καλυτερο ανθωπο και σε πηγαινει μπροστα!!!

  Mary kon wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:42

παντα μοιραζομαι πραγματα γιατι τιποτα ουσιαστικα δεν ειναι κτημα μας ολα ανηκουν σε ολους

  nely wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:46

teleio

  thanasis i wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:51

θέλω να μοιράζομαι το κάθε δευτερόλπετο με όσους με έχουν πραγματικά αναγκη!!!!

  Despoinatsi wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:51

με άγγιξε τόσο πολύ αυτό σου το άρθρο…δε μπορώ να σου εξηγήσω το λόγο,…αλλά με «κατέστρεψες»

  aspa wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:52

Μοιράζομαι χαρά , μοιράζομαι και λύπες…γιατί όταν μοιράζεσαι το βάρος μετριάζεται…μοιράζομαι τον ελεύθερο χρόνο μου, μοιράζομαι τα πάντα…αυτό είναι απλά μεγαλείο!!Δεν βλέπω την ώρα να μοιραστώ πράγματα(=χρειάζομαι το ρολόι)!!:)

  olga wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:53

μοιρασμενη λυπη,μιση λυπη,μοιρασμενη χαρα διπλη χαρα!!!!λεγανε οι παλιοι…ποσο δικιο ειχαν κι εχουν!!!

  Poly wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 21:58

Δεν βλέπω την ώρα να έρθει στο καρπό του χεριού μου…

  ΕΥΣΤΑΘΙΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:08

καλη τυχη

  Anna Krasoudaki wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:16

μου αρεσει να μοιραζομαι πραγματα με την οικογενεια μου …αισθανομαι πολυ ομορφα!!!!!!!το δωρο ειναι υπεροχο…ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!!!!!!

  ΤΑΝΙΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:16

Δεν αφηνουμε λεπτο να πέσει κάτω….Ακολουθουμε την καρδιά μας!

  Γιάννης Κυριάκου wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:17

Τέλειο το ρολόι!!!

  ELENI.T wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:21

good luck

  ΕΛΕΝΗ Τ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:22

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΚΥΛΑ …ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΑΣ…ΔΩΣΕ ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ…

  eleni andreopoulou wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:25

teleio doro TO THELO EPEIGONTOS

  katiakol wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:29

Το να έχεις ανθρώπους γύρω σου για να μοιράζεσαι, είναι η μεγαλύερη ευτυχία στον κόσμο! Μόνο έτσι ο χρόνος κυλά αληθινά, αλλιως χάνεται η αίσθηση του.
Υπέροχο το βιντεάκι για τη μοιρασιά!
Τα φιλιά μου Εφούλα!

  ariel nt wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:33

Για να «μοιραζόμαστε» και τον χρόνο μας με τα πρόσωπα που αγαπούμε!

  τόνια wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:36

ΥΠΕΡΟΧΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ

  ΕυαγγελίαΣ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:39

Υπέροχο!!με τη μοιρασιά το οτιδήποτε αποκτά τη διπλάσια αξία!

  polyvia wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:40

Πόσο όμορφα τα λες… Είμαστε εδώ για να μοιραζόμαστε με τους αγαπημένους μας τα πάντα.. Υπέροχο ρολόι για να μετράμε στιγμές έτσι απλά.. Καλή τύχη σε όλους!

  Χρύσα Κοκλανάκη wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:45

Αγαπημένο μου ημερολόγιο, πόσο σύμφωνη με βρίσκεις μ΄αυτό το ποστ: Ναιιιιι είναι ΥΠΕΡΟΧΟ να μοιράζεσαι συναισθήματα, σκέψεις, όνειρα, υλικά αγαθά!!! Και αυτή εδώ η παρέα γνωρίζει πόσο σπουδαίο και αληθινά μεγάλο είναι το να μοιράζεσαι το ό,τι!!! Και νιώθεις τέτοια συναισθηματική ευφορία και πληρότητα όταν δίνεις και σου δίνουν!!!
Όλα τα πράγματα πνευματικά ή υλικά δεν έχει σημασία είναι θέμα μοιρασιάς, ακόμα και η αγάπη!!!

  ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΣΟΦΙΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:48

ΤΕΛΕΙΟ ΡΟΛΟΙ!!

  Georgios P. wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:48

Υπέροχο να μοιράζεσαι και ακόμα περισσότερο όταν είναι αμοιβαίο!

  ΚΑΤΕΡΙΝΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:50

πολύ όμορφο!! :)

  ΑΚΡΙΒΗ ΚΑΤΣΙΦΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:51

Η ΖΩΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ!!!

  EFI wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:55

Μου αρέσει πολύ ο στίχος: Κρύβεται μες το κομμωδίνο το ρολόι μου….για να κερδίζω δευτερόλεπτα κοντά σου!!!

  maria wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 22:55

Yperoxo…

  Lefkothea Ζ. wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:03

Τελικά όλα είναι τόσο απλά…

Ευχαριστούμε!!! Ο διαγωνισμός σας προβάλλεται στο Save and Win GREECE, – http://www.SaveAndWin.GR αλλά και http://www.facebook.com/saveandwin.gr – δείτε τον εδώ: http://www.saveandwin.gr/view/n2

  Panagiotis wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:05

likeeeeeeeee

  ΣΟΦΙΑ ΜΠΑΚΟΛΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:06

Όμορφο post!!!Πραγματικά είναι τέλειο να μοιράζεσαι!!!Γι ‘αυτό λοιπόν και αν είμαι η τυχερή θα μοιραστώ αυτό το ρολόι με τον αγαπημένο μου μιας και τα μοιραζόμαστε όλα! <3

  Panagiotis wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:06

lkeeeeeeeeeeeeeeee

  Antigoni wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:09

αν μένεις με άλλες τρεις γυναίκες, μοιράζεσαι πολλά!

  EIRINI wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:10

υπεροχο αρθρο……….

  Μαρία wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:15

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Χρήστος Κολιάφας wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:15

Υπέροχο δώρο να μοιραστώ με τη σύζυγο μου

  ΣΟΦΙΑ wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:20

ΤΕΛΕΙΟ!!

  Evi wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:23

Tα ρολόγια είναι από τα αγαπημένα μου αξεσουάρ γιατί πάντα θέλω να είμαι στην ώρα μου!!!Μακάρι να το κερδίσω!!!

  Κατερινα wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:24

μετρα εσυ τις ωρες να μετρω τις μπορες που δεν εχουν τελειωμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο αχ τελειο το ρολοι

  Nikos Ch wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:29

Για να μην αργώ!!!

  maria samara wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:30

το να ξερεις να μοιραζεσαι ειναι πολυ σημαντικο…

  cosmogr wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:30

Πάντα υπέροχα δωράκια!

  stavroula wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:34

wraia douleia! bravo.

  nikh wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:44

ekpliktiko roloi

  MARIANNA wrote @ 20 Ιανουαρίου, 2013 at 23:45

Σκέφτομαι ότι καμιά φορά είναι ωραίο να μοιράζεσαι και με τον άλλο σου εαυτό. Αυτόν τον άλλο για τον οποίο μπορείς να μιλάς με συγκεκριμένο λόγο απο θέση υπεροψίας. Είναι στιγμές που αυτός ο «άλλος» , ο μη οικείος εαυτός πρέπει να μάθει να μοιράζεται …

  ελευθερια ιωαννου wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:02

ειναι τελειο!!!!

  κικη wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:05

μακαρι!!

  ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:08

ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ!!!

  Αγγελικη74 wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:10

Τι ομορφο ποστ…Τι ομορφα λογια….

  Γιάννης Κατσανεβάκης wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:11

Πολύ ωραίο, μακάρι να το κερδίσω!!!!!!!

  HRISSA PRAVITSAKI wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:13

kali epitixia!!!

  Stauros wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:14

Ωραιο δωρο!!!

  christos kypriotis wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:15

poli oraio!!

  evi wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:19

Υπέροχη λέξη το μοιράζομαι, υπέροχο το post, υπέροχο το βιντεάκι!!! Για το ρολόι δεν το συζητώ… έρωτας με την πρώτη ματιά!!!! Πολύ θα ήθελα να το μοιραστώ με τον άντρα μου!!!! xxxx

  joannapi wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:20

tetoies xeironomies.. tetoia dora… mpravo sas..

  niki wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:22

telio

  rousalia wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:28

Καταπληκτικό δώρο! Καλή μας επιτυχία!

  Μαρία wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:28

Τι ωραίο πράγμα να μοιράζονται όλα δίκαια!!!

  Lila Choida wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:29

Να είσαι καλά για τα όμορφα που γράφεις! Καλή επιτυχία!

  Διονυσης wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:31

Τζαματο!

  Ελευθερία Λεμοντζή wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:31

teleio dwro !!

  ΛΑΖΑΡΟΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:33

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΡΟΛΟΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΣ!!!!!

  xristina wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:37

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ…ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!

  Νίνα Κ. wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 00:49

Όμορφο ρολόι πράγματι!
Ευχαριστούμε που το μοιράζεστε μαζί μας!

  Dina wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 01:16

Δεν έχω ζήσει μέχρι τώρα,χωρίς να μοιράζομαι.
Συμμετοχή στην κλήρωση.Ευχαριστώ.

  Τammy Mars. wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 01:30

Γενικώς είμαι άνθρωπος που θέλω να μοιράζω και να μοιράζομαι! χαμόγελα, ευτυχία, αγάπη, παρηγοριά, αγκαλιές.. Οταν ήρθε στη ζωή μου η κόρη μου τότε συνειδητοποίησα τι πραγματικά σημαίνει να αγαπάς και να μοιράζεσαι, όχι μόνο την αγάπη σου, αλλά όλο σου το είναι! και όχι απλά να το μοιράζεσαι αλλά να το προσφέρεις ολόκληρο, χωρίς όρους, χωρίς ανταλλάγματα! η ζωή αξίζει και είναι ολοκληρωμένη μόνο όταν την μοιράζεσαι με ανθρώπους που αγαπάς!!

  fouli wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 01:40

teliooooooo agapooooo tha to mirasto me tin aderfi mou ta Kala pragmata pernoun megali axia otan ta mirazese :-) :-) :-) ♥♥♥ good luck se olous

  Christos Stavrinidis wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 01:41

Απο τα πλεον πρωτοτυπα post! Μου αρεσε…

  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Η. wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 01:52

Καλή επιτυχία!

  Hara Tsatsou wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 02:12

Μοιράζομαι σημαίνει (ξανα)βρίσκω την ανθρώπινή μου διάσταση.

  LAMPRINA wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 04:38

good luck everybody!!!!

  olga wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 07:59

μπορω να το μοιραστω με τον συζυγο….αρκει να το κερδισω φυσικα….ωραια που τα γραφετε….

  Βασιλικη Ναστου wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:02

LIKEEEEEE

  VARVARA wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:08

einai poly wraio na moirazesai…

  Βίκυ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:21

για τις στιγμές που περνάνε γρήγορα και για τα δευτερόλεπτα που είναι αιώνες!!! Ευχαριστούμε!

  frida wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:31

το μοιράζομαι θέλει εξάσκηση κι αγάπη…!

  Theodoros wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:37

Πολύ ωραίο!!!

  aigli wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:38

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ….
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ,ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ..ΝΟΜΙΖΩ Ο,ΤΙ ΞΕΛΑΦΡΩΝΩ ΛΙΓΟ!!!ΟΣΟ ΔΕ ΓΙΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ..ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ…ΤΙΠΟΤΕ ΔΕ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!!!

  Theofilos wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:46

Πολύ όμορφο..

  Χρυσα wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:48

Κομψότατο

  ΔΗΜΗΤΡΗΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:49

το να μοιραζεσαι σου δινει μεγαλυτερη χαρα από το να χεις μονος σου. καλή εβδομαδα

  ΑΝΝΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:55

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΡΟΛΟΙ.ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΠΛΥΚΤΙΚΟ ΓΟΥΣΤΟ.ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

  Αγγέλα Κοσκινιώτη wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 08:55

για να μετράς το χρόνο σου όμορφα… Τέλειο!!!

  ΑΝΝΑ ΣΥΛΙΒΕΣΤΡΟΥ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 09:04

ΤΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΨΥΧΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥΔΥΣΚΟΛΟ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ MΟΙΡΑΣΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΝΤΑΛΑΓΜΑ!!!!

  efi wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 09:11

1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΩ, 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!ΚΑΛΟ!!!

  Φλώρα Ά. wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 09:20

καταπληκτικό!γιατί ο χρόνος τρέχει και δε φτάνει!

  Ina Christova wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 09:22

Υπέροχο το ρολογάκι….Καλή μας επιτυχία….

  MARIA KIRIAKOU wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 09:23

ΤΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ »ΑΝΘΡΩΠΟΣ»

  Olga wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 09:31

Μα στη ζωή όλα έχουν αξία μόνο αν τα μοιράζεσαι… όπως λέει και μια λαϊκή ρήση… ο πόνος γίνεται μισός όταν τον μοιράζεσαι και η χάρα διπλή… μακάρι να μοιραζόμαστε μόνο χαρές!

  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΑΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 09:35

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

  Στέλλα Πετρίδου wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 09:48

Υπέροχο είναι να μοιράζεσαι την ευτυχία σου με ανθρώπους γύρω σου!! Τι νόημα έχει εξάλλου η ευτυχία αν δεν μπορείς να την μοιραστείς με τον άλλον; Μοιράζομαι σημαίνει αισθάνομαι, μοιράζομαι σημαίνει νιώθω, μοιράζομαι σημαίνει αγαπώ, μοιράζομαι σημαίνει ΥΠΑΡΧΩ!!!

  vasou wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 09:49

ωραιο δώρο για εμένα και το Γιάννη μου………..

  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΠΡΙΤΣΟΥ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:00

ΑΧ! ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΔΩΡΟ!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΩ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ… ΘΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

  Κυριάκος Γιαννακόπουλος wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:01

ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ!!!

  Dionisia wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:03

teleiooooooo

  ΧΡΙΣΤΙΝΑ Π. wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:07

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ. ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΡΟΛΟΪ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ…………….Ι!!!
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

  Μαρία Φώλια wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:23

μικρά ή μεγάλα δεν έχει σημασία απολαυστικά όμως δωράκια σε εποχές δύσκολες. Ευχαριστούμε …….

  vasilis wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:26

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΥΠΕΡΟΧΟ ΡΟΛΟΙ

  sguillem wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:27

na moirazomaste euxarista k dusaresta,ulika k mh,me tous anthrwpous gurw mas! :D

  Giorgos F wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:29

πολυ καλο!

  Αννα wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:32

Τέλειο ρολόι!!! το θέλω!!

  Γιάννης Μάργαρης wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:37

Μοιράζομαι σημαίνει να δίνω αυτά που αγαπώ στον άνθρωπο μου!!! Έτσι και το ρολογάκι έτσι και το κερδίσω θα το χαρίσω στη γυναίκα μου και θα μοιραστώ μαζί της τη χαρά της!!!!

  απατεωνακός wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:37

super duper δωράκι!!!! Good Luck!!!!!!!!!!

  ROULA wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:38

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΦΗ.ΓΕΜΑΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΛΕΞΗ ………….

  gioula wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:51

ο χρονος ειτε κυλαει αργα ειτε γρηγορα με ενα τετοιο ρολοι σιγουρα περναει παντως ομορφα….<3

  Dimi.B. wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:52

Είναι πραγματικά ανεκτίμητο συναίσθημα το να μοιράζεσαι…Το βασικότερο είναι να έχεις του κατάλληλους ανθρώπους για να μοιραστείς. Να τους κάνεις κοινωνούς των δικών σου πραγμάτων κι αντοίστιχα να γίνεις κοινωνός των δικών τους σημαντικών. Αχ, τί όμορφο πραγματικά το να μοιράζεσαι!!!!

  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:52

ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!!!

  ΔΩΡΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:52

ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΝΤΑΛΑΓΜΑ. ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.

  ΜΑΙΡΗ ΜΠΡΙΖΟΛΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 10:53

οταν μοιραζεσαι ειναι ολα πιο ομορφα..υπεροχο αρθρο…υπεροχο δωρακι!!

  ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 11:13

ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!1

  tereza k wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 11:26

καλή επιτυχία!!

  Katerina R. wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 11:28

Πραγματικά ωραίο το να μοιράζεσαι…
Και όντως, θέλει και κουράγιο και όμορφη διάθεση και αρχοντιά…
Κι είναι τόσο ανακουφιστική και γλυκιά η αίσθηση που σου αφήνει…..
Κι είναι τόσο υπέροχο να έχεις γύρω σου ανθρώπους να μοιράζεσαι και να μοιράζονται….Τα πάντα (ή σχεδόν τα πάντα…;-) ) και χωρίς δεύτερη σκέψη….Να γίνεστε κομμάτια του παζλ (χα!) της κάθε στιγμής και της κάθε εμπειρίας…Κι αυτό το παζλ θα σας συντροφεύει για πάντα και θα σας ενώνει…Θα είναι τόσο όμορφο και τόσο αγαπημένο….Θα είναι η συντροφιά στα δύσκολα και οι γλυκές αναμνήσεις που θα αναπολείς και θα εξιστορείς σ’ένα κυριακάτικο τραπέζι με κόκκινο κρασί στα ποτήρια….Και τα άλλα κομμάτια του παζλ θα είναι πάλι εκεί…. Μόνο του ένα κομματάκι δεν μπορεί να κάνει κάτι….’Ολα μαζί όμως μπορούν να συνθέσουν μια υπέροχη εικόνα…..Δε χάνεις το «εγώ» σου σε μια μοιρασιά, απλά το προσθέτεις δίπλα στο «εσύ» και βγαίνει ένα υπέροχο «εμείς»…

(Σίγουρα μπήκε κι αυτό στη λίστα με τα αγαπημένα μου κείμενά σου….Μεγάλη αυτή η λίστα, το ξέρω….Για την ακρίβεια, δεν ξέρω αν λείπει κάποιο κείμενο απ’αυτή, αλλά το συγκεκριμένο σίγουρα φιγουράρει πολύ ψηλά….*)

  mariasider wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 11:34

μοιραζομαστε το χρονο (ειναι χρημα) μ’ αυτους που αγαπαμε.

  Maria wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 11:36

I do!

  ευγενια νταλτα wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 11:42

ολα τα λεφτα ειναι το δωρο!

  ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΝΤΖΟΥ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 11:58

Υπέροχο δώρο! Καλή μας τύχη!

  despoina foteinou wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 11:58

ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!

  eudoxia karagiorgou wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 12:22

παλι εγραψες!!εφακι μου ποσο δικιο εχεις!!

  avellas manolis wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 12:23

επειδη εχω ενα ειναι τελειο

  Fenia Mak wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 12:30

Αγαπημένη μου & τόσο αληθινή ρήση του Αριστοτέλη :
«Χιλιάδες κεριά μπορούν να αναφτούν από μονάχα ένα κερί κι η ζωή αυτού του κεριού δεν θα μικρύνει. Η ευτυχία ποτέ δεν μειώνεται με το να τη μοιράζεσαι.»

  Ιωάννα Τ. wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 12:31

Είναι υπέροχο να μοιράζεσαι απλές, γλυκές, αγαπησιάρικες στιγμές με τους δικούς σου ανθρώπους. Το μεγαλύτερο δώρο είναι να μοιράζεις απλόχερα αγάπη!! Μικρές ή μεγάλες χαρές είναι ομορφότερες όταν τις μοιράζεσαι!!!

  Soulee wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 12:39

μοιραζομαστε το χρονο με τα νευρα μας και τις συνεχεις υποχρεωσεις…..απο σημερα ομως ΤΕΛΟΣ

  stavroula wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 12:51

φανταστικο ρολοι

  sophie wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:02

πολυ ωραιο αρθρο

  νανσυ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:04

τελειο να μοιραζεσαι

  ΡΩΞΑΝΗ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:21

ΤΟΝ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ

  eleni k wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:22

πανεμορφο! δεν ΄΄βλεπω΄΄ την ωρα να το κερδισω :)

  ΝΙΚΟΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:22

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ

  ΑΘΑΝΑΣΙΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:23

ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΑΛΗΘΙΝΑ,Ο ΧΡΟΝΟΣ ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ,ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

  eleni n wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:26

polu teleio!!

  Antonis Mag wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:27

super δώρο!

  Ρούλα wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:36

Υπέροχο!!!!!! Καλή τύχη σε όλους!!!!!!!!!

  SotiriaB wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:47

..η λέξη μοιράζομαι αποτελεί την μετουσία όλης της ανθρώπινης ύπαρξης.. λένε ότι γεννιέσαι μόνος σου αλλά ξεχνάνε να πουν ότι γεννιέσαι μέσα από την μαμά σου.. λένε ότι ζεις μόνος σου αλλά ξεχνάνε να πεις πως στο πέρασμα σου είχες δίπλα σου πολλούς.. το να μοιράζεσαι χρόνο, στιγμές , αλήθειες αποδεικνύει ότι ζεις και υπάρχεις.. όλη μου την χαρά την οφείλω σε αυτούς με τους οποίους την μοιράστηκα!

Καλή συνέχεια!!!

  ROZA wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:47

LIKE

  Ειρηνη Κοντου wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:51

Nice!!!!

  filio kaliva wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:55

η χαρα και η επιτυχια ειναι διπλη οταν την μοιραζεσαι!!!!

  ΣΟΥΛΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 13:56

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ

  ΑΝΝΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:10

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΔΥΟ

  ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:11

ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΡΘΡΟ.ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΔΩΡΟ!!!

  ΑΝΝΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:23

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ

  ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:29

ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΟΥΜΕ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΔΕΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΙΑ, ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΤΟΥ.
ΜΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ Η ΖΩΗ, ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.
ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ, ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ! ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ Ο,ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΕΤΕ.
ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑΣΙΑ Η ΧΑΡΑ!

  αλεξανδρα wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:31

το να μοιραζεσαι το χρονο πχ με ανθρωπους που αγαπας σε κανει ευτυχισμενο γιατι μοιραζεσαι σκεψεις, συναισθηματα, αποριες σοφα λογια αλλα και ερωτιματικα..ο χρονος λενε..ειναι χρημα..αλλα θα το διαψευσω!με αυτους που νοιωθουμε ο εαυτος μας που νοιθουμε κοντα..που μας βγαζουν μια ζεστασια και μονο με την παρουσια τους..αυτο ειναι πολυ σημαντικο..

  sofia papadopoulou wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:34

like like like…
share share share…
love love love…

  ΙΩΑΝΝΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:35

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΣΕΝΑ

  gregkoko wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:42

ωραίο το να μοιράζεσαι…
Και όντως, θέλει και κουράγιο και όμορφη διάθεση και αρχοντιά…αλλα κ να κερδιζεις ..καλυτερο…

  antonia wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:45

καλή επιτυχία σε όλους…….

  renasidi wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:46

μοιραζομαστε χρονο για να αγαπαμε τους γυρω μας!

  magdalene volonaki wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:51

δεν εχω λογια!μαρεσει πολυ!απλο λιτο…τελειο!

  SEXIESTMAMA13 wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:51

Μοιράζομαι αγαπη με τον αντρα μου….θα μοιραστω κ το ρολογακι

  Keraso wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:54

Φανταστικό ρολόι θα το χαρίσω στον άντρα μου!

  sexyrena wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 14:57

για το ρολογακι…θα το μοιράζομαι με τον αγαπημένο μου λέγοντάς του γλυκολογα…..δεν βλεπω την ωρα!!!!

  Μαρία wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 15:12

Το να μοιράζεσαι κάτι με κάποιον, είναι από μόνο του κάτι ευχάριστο. Δεν έχει σημασία αν είναι κάτι το υλικό ή το άυλο, σημασία έχει ότι υπάρχει ένα πρόσωπο δίπλα σου το οποίο νιώθει ότι νιώθεις ή κάνει ότι κάνεις. Αυτό φέρνει τους ανθρώπους πιο οντά μεταξύ τους και πιο κοντά στην ευτυχία. Πιστεύω πως το πιο σημαντικό πράγμα που μπορεί να μοιραστεί κανείς είναι ο πόνος. Όλα είναι πιο εύκολα όταν υπάρχει κάποιος να σε στηρίξει.

  ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΝΤΟΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 15:35

stis simerines duskoles epoxes auta pou prepei na MOIRAZOMASTE einai ta ulika agatha! oloi zorizomaste oikonomika! uparxoun anthrwpoi pou peiname! as moirastoume loipon o,ti exoume me tous allous!! :)

  Amalia Ma wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 15:38

τέλειο δώρο!!!

  Kalliopi wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 15:54

Καλή μας επιτυχία,πολύ όμορφο δωράκι!!!

  ΚΩΣΤΑΣ Κ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 16:04

TELEIO

  Nansy wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 16:23

Τελειο ρολοι και υπέροχο το ποστ.

  Jonny wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 16:32

Υπέροχο ρολοϊ .Καλή τύχη σε όλους

  Athina wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 16:37

απλά νομίζω ότι δεν περιγράφεται η χαρά του να μοιράζεσαι πράγματα…με ανθρώπους που αγαπάς αλλά και ανθρώπους που θες να βοηθήσεις, υλικά ή συναισθηματικά!!καλή βδομάδα να έχουμε…

  Dimitra wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 16:55

Τέλειο!! Καλή επιτυχία!!

  ΣΟΦΙΑ ΤΣΕΠΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:00

πολύ σημαντικό να ξέρει ο άλλος να μοιράζεται… ιδιαίτερα τα συναισθήματά του…

  ΕΙΡΗΝΗ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:01

μοιράζομαι σημαίνει αισθάνομαι και δε φοβάμαι να το δείξω…

  ΗΛΙΑΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:02

καλή μας επιτυχία!

  ΦΟΥΛΗ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:02

ωραία τα λες…

  penny wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:03

Καλη επιτυχια!

  μαρια wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:06

ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ.

  Φωτεινή wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:21

Θερμά συγχαρητήρια κ για τα κείμενά σου αλλά κ για τα υπέροχα δώρα που μας χαρίζεις ειδικά σε τόσο δύσκολες εποχές! Ελπίζω να είμαι τυχερή:-)

  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:22

Να μοιραστεί το ρολόι σε όλους δε μπορεί αλλά ο χρόνος μας μπορεί να μοιραστεί σε όσους αξίζουν!!

  TaniaM wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:26

Θα το μοιράζομαι με τον άντρα μου! Το υπόσχομαι!

  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:33

excellent

  ΡΙΤΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:48

πραγματικά το να μοιράζεσαι σου προσφέρει όμορφα συναισθήματα!!δυστυχώς τα τελευταία χρόνια περάσαμε σε εποχές καταναλωτισμού και ατομικισμού!όμως πιστεύω και ελπίζω ότι ήρθε ο καιρός να αλλάξει αυτό,να σταματήσει εδώ!!!μα είναι τόσο απλό να το καταλάβουμε όλοι……μοιραζόμαστε τον ίδιο ήλιο,το φεγγάρι,τον αέρα που αναπνέουμε,τη γη που ζούμε και δεν μπορούμε να μοιραστούμε τα αντικείμενα που στην ουσία η αξία τους είναι μηδαμινή μπροστά στα υπόλοιπα;;;!!!!

  Serafeim Michailidis wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:53

ωραίο ρολόι!

  ΣΟΦΙΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:56

ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΑΚΙ………

  ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΟΥ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 17:57

kalh mas epituxia

  MARIA MARGETAKI wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 18:09

teleio!

  ΠΟΘΗΤΗ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 18:10

ΤΕΛΕΙΟ ΡΟΛΟΙ!!!

  marina gm wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 18:15

super αρθρο super σωρο

  ΑΓΓΕΛΙΚΗ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 18:15

Ο χρόνος πολυτιμότερος και από την υγεία!!!
Είναι το ρολόι που ονειρεύομαι.Καλή μας επιτυχία!!!

  mandrougr wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 18:23

Πολύ ωραία τα δώρα σας πάντα

  ΘΕΟΔΩΡΟΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 18:24

o χρονος ειναι χρημα,καλη μας επιτυχια

  ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 18:37

ΩΡΑΙΟ ΡΟΛΟΙ

  katinaki wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 18:57

Υπέροχος διαγωνισμός! Καλή μας επιτυχία!

  olympia wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 18:59

λατρεύω τα ανδρικά αρώματα και ρολόγια…οπότε θα το κρατήσω για μένα

  akilina wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 19:38

Καλη επιτυχια!

  ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 19:45

για τον αντρουλη μου που του χαλασε!!!

  ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 19:50

ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ

  Χρυσούλα wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 20:04

Πολύ κομψό….

  ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 20:17

τελειο

  evaggelia wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 20:17

καθε στιγμη καθε λεπτο πρεπει να το εκματαλευομαστε…υπεροχο

  filiw wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 20:33

Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλους!Τέλειο!!!!!!

  ποπη wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 20:41

apl teleio giati o xronos einai xrima

  Georgia wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 20:51

i wish good luck..

  Χριστίνα wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 20:57

Τέλεια !!! Το θέλω !

  panos wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 20:58

likee teleoooo

  eleni p wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 21:02

Υπέροχο το να μοιράζεις δώρα και να εισπράτεις χαμόγελα! Το καλύτερο δώρο για τον μπαμπά μου!

  giouli vlachou wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 21:44

ELPIZW AUTH TH FORA NA EIMAI H NIKITRIA..GIATI APLA LATREUW TA ROLOGIA KAI FYSIKA KAI TO BEUATY DIARIES POU MAS KAKOMATHENEI..

  ΧΡΗΣΤΟΣ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 21:48

ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ

  Γιάννης wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 22:06

Τέλειο

  KaterinaF wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 22:09

Η ζωή από μόνη της δεν έχει νόημα αν δεν την μοιράζεσαι!Άρα η ζωή ταυτίζεται με τη μοιρασιά!!! :)

  LITSA wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 22:10

μακαρι να το κερδισω!

  Βασιλική Ψ. wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 22:14

Υπέροχο δώρο! Να είσαι καλά!

  Stauros wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 22:24

Super

  stylianos chatzigiannis wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 22:39

super …το θελω ..διακαως ..

  ΜαρίαΒ wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 23:51

Μας κακομαθαίνετε

  Marilena Kat wrote @ 21 Ιανουαρίου, 2013 at 23:54

Μακαρι:-)

  eleni wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 00:05

το δύσκολο είναι όταν χωρίζεις…τι να χωρίσεις και τι να μοιράσεις…

  Παναγιώτης Μπασ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 00:28

καλή επιτυχία σε όλους!!!!!

  βαγγελης νανος wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 00:33

poso teleio!!kai poso alhthina auta pou les!!kalh moy tuxh!

  giorgaras prokiller wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 00:35

το θελω!!

  Ευγενία Μ. wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 00:40

Ποτέ δεν ήταν και δεν είναι κάκο να μοιραζόμαστε με τους άλλους από συναισθήματα μέχρι απλά αντικείμενα. Δυστυχώς οι τελευταίες γενέες μας δίδαξαν να μην μοιραζόμαστε τίποτα και να τα κρατάμε όλα για τον εαυτό μας, γιατί κανένας δε θέλει το καλό μας. Δυστυχώς αυτή η πλύση εγκεφάλου εισχώρησε στις επόμενες γενεές. Γι΄ αυτό θα πρέπει από εδώ και πέρα να επαναπροσδιορίσουμε τα πράγματα και όλοι να δείξουμε λίγοι εμπιστοσύνη στους ανθρώπους και να αρχίσουμε σιγά – σιγά να μοιραζόμαστε πράγματα και κυρίως συναισθήματα.

  Ada Argiriou wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 00:42

Ο Χρόνος υπάρχει πάντα όπου υπάρχει η λέξη “υπάρχει” και “πάντα”.
Χωρίς αυτό να σημαίνει πως υπάρχει πάντα.

  mikros prigkipas wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 01:11

kalh moy epityxia!!

  Nadia Z. wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 02:51

Love Guess!!!! Congradssss

  Paschos K. wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 03:39

Καλη επιτυχια!

  ΤΙΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 06:33

ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ !!!ΜΑΚΑΡΙ !!!

  gepaka wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 09:07

ΤΕΛΕΙΟ ΡΟΛΟΙ!

  DIMITRA32 wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 09:08

APLA YPEROXO!

  mdimitra wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 09:24

Μοιράζομαι τη ζωή μου με τον άντρα μου ,τον γιο μου τη δουλειά και τους φίλους μου. Αυτή είναι η ευτυχία. Να μοιραζόμαστε καθημερινά απλές όμορφες στιγμές…Απλά και όμορφα …

  baggelis wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 10:05

πολυ καλο το δωρο!

  roula wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 10:06

ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!ΕΙΧΕ ΓΙΟΡΤΗ ΠΡΟΧΘΕΣ!!!

  GEORGIA wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 10:57

ΘΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!!!!

  Σαββίνα Χαλκίδη wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 10:58

Θα πω τη γνωστή,κλισέ φράση: Η ευτυχία είναι το μόνο πράγμα που όταν μοιράζεται πολλαπλασιάζεται.Τόσο απλά.Αλλά στα απλά κρύβονται και τα σημαντικά,ε..;Μοιράστε ευτυχία λοιπόν!!! Όπου, όπως, όσο μπορούμε όλοι μας..
Ο διαγωνισμός υπέροχος και αυτή τη φορά,καλή μας επιτυχία..

  gianna wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 11:01

kali tixi se oloys!!!

  ΓΙΑΝΝΗΣ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 11:15

Καλη επιτυχια!!!!!

  marianna wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 11:41

kali mas epitixia!!!

  fani wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 11:59

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΝΤΡΑΝ, ΤΕΛΕΙΟ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

  ΔΗΜΗΤΡΑ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 12:25

Αξίζει να μοιράζεσαι, αλλά μόνο με ανθρώπους που το αξίζουν…

  Κatia Sk. wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 12:39

Πολύ ανθρώπινο και αληθινό ποστ, όπως όλα τα υπέροχα και όμορφα πράγματα που γράφεις!!!! Η ομορφιά της μοιρασιάς ανθρώπινων στιγμών, όμορφων, αδύναμων, καλών, κακών είναι ασύγκριτη!!! Μας χαροποιεί και μας κάνει να νιώθουμε αλλιώς όταν ξέρουμε ότι ανα πάσα στιγμή υπάρχουν άνθρωποι με τους οποίους μπορούμε να μοιραστούμε το χρόνο μας και ότι σημαντικό και ασήμαντο συμβαίνει μέσα σε αυτόν…άλλωστε ο χρόνος είναι πολύτιμος όπως όλοι ξέρουμε και πρέπει να χαιρόμαστε την κάθε στιγμή του όσο μπορούμε. Είτε πρόκειται για την οικογένεια μας, τον σύντροφο μας, είτε μία όμορφη παρέα σαν αυτή το παν είναι να μπορούμε να μοιραζόμαστε όσο γίνεται περισσότερα πράγματα, συναισθήματα και χρόνο μπορούμε, ΜΑΖΙ., η λέξη τα λέει όλα.

  lena wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 12:58

teleio,to 8elw!!!

  OLGA wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 13:19

super

  ΑΝΝΑ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 13:30

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΓΑΠΗ

  kelly wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 13:32

μακάρι να κερδίσω….

  Ντίνα Μανέλου wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 13:52

μακάρι να μπορούσαμε να σταματήσουμε για λίγο τον χρόνο ……..

  Marianna wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 14:19

Τι πιο σημαντικό από το να μοιράζεσαι? Είτε είναι αγάπη, είτε είναι χρόνος (έτσι και αλλιώς αυτά μαζί πηγαίνουν!). Ειδικά στις δύσκολες μέρες που ζούμε το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μοιράζουμε αγάπη στα άτομα που υποφέρουν, να τους δίνουμε κουράγιο και ελπίδα για ένα καλύτερο αύριο. Και αν είναι ένα υπέροχο ρολόι σαν αυτό που μας δίνεις το δώρο που δίνουμε στους άλλους τότε τι να πω πιστεύω ότι όποιος το κερδίσει θα είναι τυχερότατος.

  erif wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 14:51

Θα ήθελα πολύ να μοιραστώ μαζί του τον χρόνο!Είναι και τυχερούλης-οπότε ελπίζουμε να το μοιραστούμε αυτό το δώρο!

  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 15:50

πολύ ωραίο ρολοι

  tzenh wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 16:10

einai uperoxo dwroo!!! s eyxaristoume !!

  SOL wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 16:32

φοβερο και τρομερο

  ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 16:57

Δεν βλέπω την ωρα να γίνει δικο μου!!!!!!!!!!

  trescinetos wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 17:09

μαγεμενη *.*

  Χρυσούλα Κ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 17:18

Το βίντεο είναι υπέροχο.. Και για ακόμα μια φορά νιώθω τεράστια χαρά που έχω επιλέξει να μοιράζομαι μεγάλο μέρος του χρόνου μου με παιδιά… Ως δασκάλα, πάντα χάνω τον έλεγχο και την αίσθηση του χρόνου…

  milagros wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 17:30

μεγαλη αξια η κινηση του να κανεις δωρο

  LIONEL wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 17:47

JE LE VEUX…ET QUI SAIT,JE L’AURAIS…PEUT-ETRE…

  hariana wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 17:51

τι ωραιο δωρο!!!λετε να το κερδισω??

  roja path wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 18:01

τυχερη οποια η τυχερος οποιος το κερδισει

  mariposa C. wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 18:18

make my wish come true

  kwctac checkmachine wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 18:44

Σαν αγορι συμμετεχω και εγω

  Angelina wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 18:45

Όταν ήμουν μικρή, η μαμά μου πάντα έλεγε σε εμένα και την αδερφή μου να μοιραζόμαστε τα πάντα : ρούχα, βιβλία, μυστικά, ιδέες, αγάπες, όνειρα …
Δεν την άκουγα τότε, και ήμουν τόσο κτητική με τα πράγματά μου …
Μεγάλωσα από τότε όμως, και ανακάλυψα ότι με έναν μαγικό τρόπο όταν μοιράζεσαι τη χαρά, αυτή πολλαπλασιάζεται εκθετικά!
Και όταν μοιράζεσαι τη λύπη, τότε αυτή γίνεται απειροελάχιστη, εξαφανίζεται σχεδόν ….
Κάτι παρόμοιο ανακαλύπτω συνέχεια, μέρα με την ημέρα με αυτήν την παρέα…
Η χαρές αναδεικνύονται και συναντούν άλλες χαρές, και μας αγκαλιάζουν όλους…
Και πάντα υπάρχει ένας φιλικός, έστω και ψηφιακός, ώμος για να ακουμπήσεις και να γκρινιάξεις….

  Ria wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 18:53

teleio doro!!

  mary wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 18:55

kali tixi

  xristoforos wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 18:57

liiiikee

  τριανταφυλλια wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 19:00

ονειρευομαι?

  marisol gr wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 19:15

αχ δωραρα παλι δινεις

  ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 19:28

kalh tyxh

  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 19:35

ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ

  ΜΑΡΙΑ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 20:03

Είναι όμορφο να μοιράζεσαι! Ξέρεις ότι κάπου, κάποτε, κάποιος θα ωφεληθεί και τότε ένα ωραίο συναίσθημα σε κατακλύζει!

  ΑΦΡΟΔΙΤΗ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 20:19

Πολύ όμορφο βίντεο και πολύ ωραίο αυτό που λες για το «μοίρασμα». Αν μάλιστα μοιράζεσαι χωρίς να περιμένεις ότι και ο άλλος θα κάνει το ίδιο δείχνει έναν άνθρωπο γεμάτο από αγάπη και ανιδιοτέλεια για τους συνανθρώπους του…

  ΒΑΣΙΛΗΣ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 20:41

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ…ΠΟΥ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ….!!

  Κωστας ιωαννου wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 20:49

Telioa video

  yiota an wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 20:50

πολυ ωραιο για να σε παρηγορει οταν δεν περναει η ωρα

  viki kittaki wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 21:03

teleio

  Σοφία Λ. wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 21:14

Πολύ ωραίο δώρο!!!

  katerinaki wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 21:22

με κάποιον που νιώθω δικό μου μοιράζομαι την αγαπημένη μου σοκολάτα!!!!!!

  παναγιώτα wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 21:25

δεν εχω κερδίσει ποτέ και θα μου άρεσε ένα χρήσιμο δωρο σαν κι αυτό.ευχαριστώ.

  ΓΙΩΡΓΟΣ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 21:29

Πολύ όμορφο δώρο!! Ευχαριστούμε που το μοιράζεσαι μαζί μας!!

  Νίκος wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 21:37

Υπέροχο δώρο!

  ARIA wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 22:09

ωραιο ρολοι

  Ματινάκι wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 22:23

Θέλω κ γω αυτο το όμορφο δωρακι για να το μοιραστω με τον αντρα της ζωης μου!!

  ΘΟΔΩΡΗΣ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 22:26

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ…

  Alex wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 22:37

Πολύ ωραίο!!

  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΟΥ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 23:01

Πο πο! ‘Εγραψες. Τι να πούμε τώρα εμείς…
Πάντως εγώ θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια αλήθεια. Μοιράζομαι με τον άντρα μου τη ζωή μου, εμένα, την κόρη μας και νοιώθω γεμάτη, χαρούμενη, ευτυχισμένη… ολοκληρωμένη.

  ΣΩΤΗΡΗΣ wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 23:15

Πολύ όμορφο

  kiki antonopoulou wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 23:27

αν ολοι ειχαμε μαθει απο μικροι να μοιραζομασταν, δεν θα υπηρχε αδικια…

  Gallidoula wrote @ 22 Ιανουαρίου, 2013 at 23:52

Και κάπου εδώ κατάλαβα και συνειδητοποίησα ότι δεν έχω γράψει σχόλιο σε αυτό το υπέροχο ποστ σου!!!
Μοιράζομαι-μοιρασιά..Καταλαβαίνεις φαντάζομαι την σοβαρότητα της λέξης ε;;;
Πόσοι από εμάς μοιραζόμαστε πραγματικά το ό,τι χωρίς να ζητάμε εντέλει ανταλλάγματα;;;;
Μεγάλο ζήτημα και τελικά μεγάλο πράγμα να μπορείς μέσα από την καρδιά σου να μοιράζεσαι οτιδήποτε με οποιονδήποτε!!!Εγώ προσωπικά τρελαίνομαι να μπορώ να δώσω κάτι δικό μου σε άλλον!!!Και μόνο η αίσθηση της χαράς που παίρνει και το πλατύ χαμόγελο με κάνει να είμαι εξίσου ευτυχισμένη!!!!Με θυμάμαι από μικρή με τους συμμαθητές μου να δίνω στυλό,μαρκαδόρους,το φαγητό μου,ότι είχα σε περίσσευμα!!χα
Μεγαλώνοντας έμαθα να μοιράζομαι όμως και συναισθήματα αγάπης,έρωτα,φιλίας,απογοήτευσης,στεναχώριας και ευτυχίας!!!Και χαιρόμουν τόσο πολύ που πάντα είχα δίπλα ανθρώπους να το δεχτούν και να με ακούσουν!!!
Το πόσο ευχαριστήθηκα το βίντεο με τα μικρά ζουζούνια δεν λέγεται!!Έτσι είναι..Οι μικροί φίλοι μας το έχουν μέσα τους..Δεν χρειάζεται να τους το μάθεις ή να τους το δείξεις,το έχουν έμφυτο!!!!
Αγαπημένη αυτό που θα μοιραστώ μαζί σου είναι η ανεξάντλητη αγάπη μου προς το πρόσωπο σου αλλά και η έμπνευση που μου δίνεις καθημερινά με τα απλά σου λόγια!!!Φαντάζουν στο κόσμο ολάκερο σαν μαγεία,σαν τροφή για διαφορετικές ματιές!!!
Και τέλος κλείνοντας να πω ότι συμφωνώ με Κατερίνα Ραπτοδήμου,από τα πιο όμορφα σου ποστ!!!!
Για το ρολόι τι να πω..Υπάρχει περίπτωση να μην μας αρέσει ένα τόσο κομψό ρολόι;;;ΛΑσε που μαζί του παίζει να μην ξαναργήσουμε ποτέ σε ραντεβού γιατί θα το χαζεύουμε συνεχώς και παράλληλα θα βλέπουμε την ώρα…χιχι
Ευχαριστούμε πάντα και για όλα!!!!!!!!!!!

  mia barron wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 00:24

παθαινω σοκ και συνερχομαι για να ξαναδω το ρολοι

  ΑΝΝΑ wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 00:40

αν κερδισω θα το δωσω στο αγορι μου!! <3

  βαγγελης χ wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 00:52

με περιμένει στην γωνία

  VDX wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 00:53

αχ… ερωτας

  sona panas wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 01:03

αφηνω την εικονα να μιλησει

  Παναγιώτης wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 01:11

Μ αρέσει να μοιράζομαι τον χρόνο μου με ανθρώπους που αγαπώ κι εκτιμώ.. έτσι γίνεται πιο ουσιαστικός για μένα!

  maria34 wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 01:14

Υπέροχο δώρο! Χρήσιμο και πάει παντού!

  anastasia wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 01:14

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ

  elicavet state wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 01:18

λιγο πριν κοιμηθω ειπα να παρω μια γευση απο το blog
και να που ειμαι

  pilaaar19 wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 01:23

Η ευτυχία είναι στιγμές.. Στιγμές σαν και αυτή..

  μαρια μελενε wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 01:27

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΩ
ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ
ΚΟΣΜΟ ΡΟΛΟΓΙΩΝ
ΤΙΚ ΤΟΚ

  eleni bou wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 01:31

βλεπω το ποτηρι μισογεματο
ετσι βλεπω και το δωρο σπιτι μου
:D

  Εφη wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 04:25

Ειναι Υπεροχο να μοιραζεσε τον χρόνο και τα αισθήματα σου με τους άνθρωπους που αγαπάς!!!Καλη χρόνια σε όλους!!!!

  konstantinos wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 05:00

kenurgia xronia ora na ime pleon sinepis sta rantewu mu ! ora episis na foro pleon ke ena roloi me stil ! se auta lipon tha wali to xeraki tis guess ! ta alla ta afino stin tixi ke sto agapimeno olon mas edo ke kero beautydiaries !!!

  faioulaki wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 07:13

Είναι τόσο όμορφο να μοιράζεσαι, προσωπικά με κάνει να νιώθω γεμάτη, μου δίνει χαρά! Και όχι μόνο χρόνο αλλά και σκέψεις, όνειρα, ελπίδες!

  ΓΙΑΝΝΗΣ wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 07:42

Ρολόι δεν έχω να κοιτώ τις ώρες που περνάνε γι’ αυτό μακριά σου αγάπη μου τα βράδια δεν κοιμάμαι…

  ΠΟΛΥΞΕΝΗ wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 07:50

ειναι πανεμορφο

  MARINA wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 07:52

θα το κανω δωρο στον αντρα μου

  ΠΗΝΕΛΟΠΗ wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 07:53

μακαρι νακερδισω

  XARA wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 09:36

‘Ολα είναι πιο όμορφα όταν τα μοιράζεσαι με όσους αγαπάς. Το συγκεκριμένο ρολόι όμως θα ήθελα να το έχω μόνο εγώ.

  Alexandros Mylonas wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 11:28

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

  emmy wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 11:36

τον διαγωνισμο τον ειδα τυχαια οπως εψαχνα πρωι πρωι για ρολοι!!!!!ειναι ιδιο με ενα κασιο που μου αρεσε!!τελειο πραγματικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καλημερα μας!

  ΜΑΤΙΑ wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 11:42

TI DWRAKIA EINAI AUΤΑ <3

OTAN MOIΡΑΖΕΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!!

  athinaki wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 11:45

Μοιράζομαι σημαίνει δίνω και παίρνω. Με αυτή τη σειρά. Όχι με την αντίστροφη.

  Stavroula wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 13:55

Τι υπέροχο δώρο!!! Είναι υπέροχο να μοιράζεσαι πράγματα με αυτούς που αγαπάς!

  georgia wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 14:21

δεν βλεπω την ωρα να το κερδισω

  ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 15:34

ΤΕΛΕΙΟ

  Δήμητρα wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 15:53

guess + beauty diaries ??? Τι καλύτερο!!! Μόλις σήμερα είδα το διαγωνισμο σας τυχαία! Καλή μας τύχη!!

  Χρυσαυγη wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 16:01

πολυ ομορφο

  ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΡΑΤΣΗΣ wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 17:39

like very much

  Efi Anesti wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 18:25

Κι η κλήρωση (ηλεκτρονικά, όπως πάντα) έγινε! Και μέσα μου ήθελα να είναι αγόρι! Για να κάνει πείσματα στο όποιο κορίτσι (χα). Η μοιρασιά, όμως μόλις θα γίνει. Η υπερ-τυχερή (στα εκατοντάδες σχόλια) είναι η
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΠΡΙΤΣΟΥ, που θα το μοιραστεί με το φίλο της!
πολλά συγχαρητήρια και πολλά ευχαριστώ! θα επιστρέψω μ’ άλλα. Πολύ άμεσα! Και κοίτα ό,τι κι αν κάνεις να παρατηρείς την ομορφιά στα απλά! αυτό! φιλιά χχχχχ

  ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 20:26

AYTO ΘA ΠΕΙ ΟΜΟΡΦΙΑ

  Maria wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 23:27

uperoxo to roloi gia na to moirasteis me ton agapimeno sou…. elpizw na prolava to diagwniosmo… <3 <3 <3

  ΔΑΝΑΗ wrote @ 23 Ιανουαρίου, 2013 at 23:37

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  xristina wrote @ 28 Ιανουαρίου, 2013 at 09:00

τελειο το δωρο.

  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗ wrote @ 28 Ιανουαρίου, 2013 at 17:12

teleiooooo

Your comment

HTML-Tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>